Chandler spanikáril a v deň svadby utiekol. Ross sa ho snaží nájsť, ale bez úspechu, a tak mu pomáha aj Phoebe. Rachel sa má zatiaľ pokúsiť zdržať Monicu. To sa jej ale veľmi nedarí. Rachel s Phoebe nájdu v koši pri záchode tehotenský test a vydedukujú si, že Monica je tehotná. Neskôr v hoteli Chandler začuje ich rozhovor o Monicinom dieťati. Znovu zmizne, ale ukáže sa, že bol len kúpiť niečo pre bábätko. Chandler povie Monice, že vie o dieťati, tá je ale prekvapená, sama o ničom nevie... (TV Doma)

Mayacz

Nevím asi jsem si toho prostě všimla až po letech,ale malá zajímavost pro fanoušky kapely Foo Fighters na konci tohoto dílu a této série hraje velmi známá písnička Everlong... Chtěla jsem jen připomenout, že s každým kouknutím a otočením se za přáteli mi vždy přinese něco nového.. Nikdy mě nepřestanou bavit je to můj evergreen. :) ()

• Rachel (Jennifer Aniston) si myslela, že sa Joey (Matt LeBlanc) na svadbe nezúčastní, pretože mešká, tak ide hľadať iného oddávajúceho a narazí na grécku pravoslávnu svadbu. Priezviská nevesty a ženícha sú Anastassakis a Papasifakis. Otec Jennifer Aniston sa volal John Anastasakis. (Pat.Ko)
  • Keď sú Monika (Courteney Cox) a Chandler (Matthew Perry) vyhlásení za manželov, sláčiková kapela hrá „Everlong“ od Foo Fighters, čo je obľúbená kapela Courteney Cox. (Pat.Ko)