Reklama

Reklama

Priatelia - Season 6 (1999) (séria)


Nabídka k sňatku 2. část (S06E25)

(epizóda)
  • USA The One with the Proposal: Part 2

Obsahy(1)

Monica sa stále nevie rozhodnúť, či urobila správne, keď namiesto Chandlera dala prednosť Richardovi, ktorý jej ponúkol manželstvo. Phoebe a Rachel trochu žiarlia na Monicu, pretože sa bude vydávať skôr než ony dve. Obe si myslia, že by bolo dobré mať v zálohe nejakého ženícha - náhradníka. Tiež im napadne, že bude najlepšie nič neponechávať náhode: do úvahy prichádzajú práve Ross a Joey. Chandler sa dozvedá o Richardovej ponuke a márne sa pokúša niekde nájsť Monicu. Tá podľa Joeyho zatiaľ odišla k rodičom, aby si ujasnila svoj vzťah k obom mužom... (TV Doma)

(viac)

Recenzie (6)

MiniMinion 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Skvělá epizoda, překvapivě napínavá, i když jsme všichni věděli, že musí dopadnout dobře. Matthew a Courteney na konci hráli parádně, až překvapivé výkony na sitcom... 6. série nebyla podle mě zcela na úrovni těch předchozích jako celek, ale tenhle dvojdíl se vyjímá. ()

Tommassi3 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

"Richarde, jsi fakt správnej chlap !!" - "Já vím !! A štve mě to.." ;) Moje vůbec nejoblíbenější epizoda.. Famózní finále tohoto doubledílku, které mě i po stém zhlédnutí dojímá až k slzám.. ()

Galéria (1)

Zaujímavosti (5)

Reklama

Reklama