Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ross sa zoznámi s otcom Elizabeth - Paulom. Tomu sa Ross nepáči, vadí mu najmä to, že je výrazne starší ako jeho dcéra. Ross sa ho snaží nejako získať na svoju stranu. Aj priatelia mu sľúbia, že ho pred Paulom budú chváliť, ale veľmi sa im to nedarí. Najmä na Paula šokujúcim spôsobom zapôsobí informácia, že Ross má dieťa a je trikrát rozvedený. Joey má pri natáčaní seriálu Mac a C.H.E.E.S.E. značné problémy s malým chlapcom, ktorý ovláda jeho hereckého partnera - robota. Phoebe začala písať knihu, pričom využíva všetko, čo Monica s Chandlerom prežívajú a ako rozprávajú. (TV Doma)

(viac)

Recenzie (6)

Jaroslaf 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

bruce willis je ve všech dílech fenomenální, je zde vidět, že využil svoje zkušenosti z tv seriálu Měsíční svit a zároveň do toho dal svou auru drsňáka z akčních filmů - výsledek je jedna z nejsympatičtějších cameo rolí v Přátelích vůbec :-) ()

Tommassi3 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

"Dozvěděl jsem se, že mě chce Elizabethin otec poznat !!" - "Moment !! Nezavěšuj !! Ty nejsi Elizabethin táta ?!" ;) Geniální Bruce Willis, tady ještě hvězda absolutní velikosti !! ()

Reklama

Dusty56 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Linie s Joey je znovu skvělá, ale tentokrát to není to nejlepší co díl nabízí. To nejlepší je Bruce Willis, který v podání táty Elizabeth je absolutně fenomenální. Hlavně díky dějové linii s ním je to skvělý díl. ()

Galéria (1)

Zaujímavosti (4)

  • Bruce Willis (Paul Stevens) se v seriálu objevil bez nároku na honorář po prohrané sázce s Matthewem Perrym (Chandler). Peníze, které měl dostat, věnoval charitě. (Kulmon)
  • Keď Rachel (Jennifer Aniston) stretne Paula, Elizabethinho otca (Bruce Willis), tvrdí, že nevyzerá byť taký starý, na to, že má 20-ročnú dcéru. Bruce Willis mal v čase tejto epizódy 45 rokov. Paul tvrdí, že bol veľmi mladý, keď sa narodila Elizabeth. Keď sa narodila jej predstaviteľka Alexandra Holden, Bruce Willis mal vtedy 22 rokov. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama