Phoebe s Rachel sa prihlásili do kurzu sebeoobrany a sú presvedčené, že teraz môžu každému nepríjemnému mužovi "nakopať zadok". Ross im vysvetľuje, že musia zvládnuť unagi - čo je stav úplného sústredenia. Ten podľa neho ale Rachel a Phoebe ešte neovládajú. Monica s Chandlerom oslavujú sv. Valentína, obaja si však neskoro uvedomia, že nemajú pripravené darčeky. Joey potrebuje peniaze. Tie, čo si zarobí v kaviarni Central Perk, mu nestačia. Preto sa s iným hercom pokúša zapojiť do výskumu jednovaječných dvojčiat... (TV Doma)

Dusty56

Joey znovu válí, ať už v jeho pokusu zapojení se do výzkumu nebo v radě Chandlerovi na skvělý dárek. Ještě lepší je ale linie s Unagi. Ať už "Salmon skin roll" nebo Ross snažíc se dostat radu jak někoho napadnout. A na konci se taky nejde nesmát. Chandler a Monika ve svém o dva týdny pozdějším Valentýnu také nezahálí. A nakonec tak z toho je i jeden z nejlepších dílů v sérii. ()

Tommassi3

"Chandlere, věděl jsem, že přicházíš.." - "Co ??" - "To je unagi !! Všechno si uvědomuju !!" - "A uvědomuješ si, že unagi je úhoř ??" ;) Další naprosto famózní kus s ukázkovými running jokes !! ()

• Louis Mandylor, který si v epizodě zahrál falešné Joeyho (Matt LeBlanc) dvojče, se na samém začátku seriálu ucházel o roli Joyeho. Rozhodovalo se právě mezi ním a Mattem LeBlancem. (Alfréda)