Monica a Chandler už oslavujú 10 mesiacov svojho milostného vzťahu. Joey pozval svoju babičku, aby ho sledovala v televízii v novej časti seriálu Právo a poriadok. Chandler flirtuje s dievčaťom, ktoré nosí objednanú pizzu. Rachel tajne hľadá náušnice, ktoré v skutočnosti patria Monice. Joey zistil, že jeho úloha bola zo seriálu dodatočne vystrihnutá. Chandler je pri svojom nezáväznom flirtovaní pristihnutý Monicou. Osamelý Ross sa snaží priateľom dokázať, že on sa vo flirtovaní s dievčatami tiež veľmi dobre vyzná. (TV Doma)

waits

Pro mě možná nejzábavnější moment (platí pro nedabovanou verzi!) z celých Přátel, kdy se na videokazetě neplánovaně objeví Chandlerova verze Bowieho Space Oddity. Chandler: (singing) Ground control to Major Tom! Commencing countdown…engines…on! (Joey and Chandler both run to shut off the tape.) Joey: (to his grandmother) That's uh, scenes from next week's show. Next week's! Phoebe: I am definitely gonna watch that! https://www.youtube.com/watch?v=RRZBgt-qOwg ()

• Tabuľka zobrazuje panorámu mesta New York. (Pat.Ko)
  • Když se parta dívá v televizi na seriál Právo a pořádek (od r. 1990), tak jsou dveře do koupelny v jednotlivých záběrech vždy jinak pootevřené. (Duoscop)