Je premiéra divadelnej hry, v ktorej má Joey konečne svoju väčšiu úlohu. Utrápený Ross stále verí, že by sa mohol vrátiť k milovanej Rachel. Joey sa zamiloval do svojej divadelnej partnerky Kate, ktorá však má iné tajné plány. Phoebe má nečakané problémy ... (TV Doma)

PKD

,,Ty přiblblý hovado s nagelovaným hárem! Tak ty na mě budeš lejt horký kafe?!´´ Pro mě jedna z the best of all episod vůbec a zároveň mé 1.setkání s neodolatelně trhlým Benem ´Zoolanderem´ Stillerem. Oscar pro Stillera.:) ()

majo25

V závere epizódy je pamätihodná scéna, kde Joeymu čoby divadelnej postave sa spúšťa rebrík z vesmírnej lode a od smeruje nahor. Tento moment bude ešte viackrát ironicky zobrazovaný v podobe retrospektív. Epizódnu rolu si tu zahral Ben Stiller. ()

Tommassi3

"Rossi, jdu domů !!" - "Co ?? Tak brzy ?? A proč ??" - "Já ti nevím.. Asi se mi nechce tu stát čekat, až zařve nějakej chlap !!" - "Ale on určitě bude řvát.." ;) Výtečný Ben Stiller a jeho cholerik.. ()

• Joey (Matt LeBlanc) se zmíní, že práce, které se vzdal, aby mohl hrát ve hře, bylo odstraňování drápů koček. Stát New York to zakázal v roce 2019, tedy asi 22 let po odvysílání této epizody. (griph)