Ross je dokonale zmätený. Nevie, či sa má rozísť s Juliou, alebo si začať milostný vzťah s Rachel. Chandler mu radí, aby si na svojom počítači urobil u oboch dievčat zoznam ich kladov a záporov a po porovnaní výsledkov sa môže rozhodnúť. Ross si zoznam pripraví s neobyčajnou dôkladnosťou, nakoniec sa ale zariadi podľa vlastných pocitov ... (TV Doma)

wege

Myslím, že spoustě lidem uniká, že nejlepší na tom dílu není to o tom seznamu a co Rachel má nebo nemá tlusté. Podle mě ten díl obsahuje nejlepší scénu z celého seriálu ... "Na horkou linku nejste moc žhaví" .. "Vy se tam snad díváte na Star Trek!" ... "Takže Spock objal svého tátu?" .. simple the best o) ()

• Stanice NBC řekla producentům, že chce, aby všechny čtvrteční pořady měly epizodu na Den díkůvzdání. Scenáristé přidali dějovou linku s Mockolate, aby vyhověli pokynům pro Den díkůvzdání, kde se Monika (Courteney Cox) snaží začlenit Mockolate do receptů na Den díkůvzdání. (griph)
  • DVD komentář k epizodě vysvětluje, že Mockolate byla ve skutečnosti jen obyčejná čokoláda. (griph)