Rachel sa márne pokúša nájsť si novú prácu. Posiela životopisy, kam sa dá, ale bez žiadneho výsledku. Nakoniec ju predsa len pozvú na pohovor na miesto nákupcu ... (TV Doma)

kratajirka

Joey: Prostě neznáme žádnou ženskou, která umí hrát poker. Monica: Prosím tě, to je tak chabá výmluva, prostě je to typická mužská odpověď. Ross: Pardon, umí to některá z vás? Holky: Ne! Rachel: Můžete nás to naučit? Kluci: Ne! ()

Tommassi3

"Tak začneme hrát !! Velký sázky, vysoký výhry !!" - "Seš si jistá ?? Phoebe zrovna zahodila dva kluky, protože se prý tvářili smutně.." ;) No, to mě teda jodržte! ;) Skvělá epizoda. ()

Jara.Cimrman.jr

"V čem to teda je? V tom, že jako jako, v tom, že jako jako, tak je to ... jak je to?" Asi to je v tom, že holky prozrazují své karty, mění si mezi sebou karty, odhazují kluky se smutnými výrazy a nechápou význam blafování. Já to tedy píšu jako člověk, který poker ovládá, což není tak úplně pravda, protože jsem mnohem lepší v prší nebo vole lehni a skutečného mistrovství dosahuju pouze v záchodu. Nicméně tato mezipohlavní pokerová bitva mě dost bavila. ()

vydumnica

Rachel, ktorá je rozhodnutá už nepracovať ako čašníčka: "I am sick of being called 'Excuse me'!" Ten úvod bol vtipný, no potom tie partičky pokeru ma už až tak nebavili. Pre mňa je toto jedna z tých slabších epizód. ()

• Obchod s módou, kde Rachel (Jennifer Aniston) absolvuje pohovor, je stejný obchod, ve kterém Joey (Matt LeBlanc) pracoval a dělal reklamu na parfém pro muže. (griph)