Poranená Rachel a Monica idú na pohotovosť. Pri vypĺňaní formulára Rachel "zistí", že si neplatí poistenie, a musí využiť Monicinu poistku. Ošetrujú ju príťažliví lekári Mitchel a Rosen, s ktorými potom obe idú na večeru. Pretože si ale na príjme vymenili mená, snažia sa vydávať jedna za druhú. Veľmi im to však nejde, netrvá dlho a prerieknu sa ... (TV Doma)

Tommassi3

"Rossi, neboj !! Budeš bezva táta.." - "Jasně !! Ale hlavně musíš to dítě líp nadhazovat.." ;) A pak že Joey není termoska..;) Hostující hvězda George Clooney už jen jako třešnička na dortu.. ()

Jara.Cimrman.jr

"Prosím rychlou pomoc. Má opice spolkla K." Marcel trpí, Ross trpí, Joey trpí a já bych taky trpěl, kdyby si Rachel s Monicou nevyměnily identity a pořádně si to nenandaly. Já bych si tedy mezi Rachel a Monicou vybral rozhodně Rachel a je mi úplně jedno, která z nich to je. ()

• Během hraní Scrabblu si Chandler (Matthew Perry) v jedné scéně vyhrné rukáv u svetru. Později má ale rukáv zase stáhlý. (Duoscop)
  • Písnička, která hraje na večírku, je „What's The Frequency, Kenneth?“ od R.E.M. (Duoscop)