Priatelia - Season 1 (1994) (séria)

O Georgeovi Stephanopoulovi (S01E04)

(epizóda)
  • Česko Náplast na smutek (viac)

Ross ide s chlapcami na hokejový zápas. Nešťastnou náhodou ho ale zasiahne puk a tak skončí na pohotovosti. Za Rachel prichádza do kaviarne niekoľko kamarátok, ktoré jej rozprávajú svoje najčerstvejšie zážitky. Čudujú sa, že Rachel pracuje ako čašníčka. Monica a Phoebe usporiadajú malú "dámsku jazdu" a Rachel, smutná z predchádzajúceho stretnutia, sa k nim pripojí. (TV Doma)

kratajirka

Joey: Ahoj, lidi. Monica: Joey, co bys dělal jako omnipotentní? Joey: Patrně bych se zabil. Monica: Tohle nechápu. Joey: Kdyby mě sval lásky zradil, neměl bych důvod žít. Ross: Neví, co je omnipotentní. Joey: Ty už jo? Rossi, to mě mrzí. ()

Baron Noktur

4. diel = 4. úspech. Len krôčik plnému hodnoteniu. 8,5/10. Ross: It was my first time. Chandler: So, in your whole life you've only been with one...Uooo. Joey: Oh boy, hockey was a big mistake. There's a whole bunch of stuff we could have done tonight. ------ Pripitá Monika hovorí Phoebe: Do you remember that vegetarian pate that I made that you loved so much? Well, unless goose is a vegetable. ()

Jara.Cimrman.jr

"Co tě žere? Že tě nechala? Že je na ženský? Že žije s ženskou, která je taky na ženský?" To by mě asi taky trošku žralo, ale nesmí se zapomínat, že ta ženská, co je na ženský a žije s tou ženskou, co je taky na ženský, ještě čeká moje dítě a chce, aby to bylo jejich dítě. To by mě asi žralo nejvíc. Já tedy nechci spekulovat, ale Rosse v této epizodě asi víc žere ten puk v nosu a "kráska" na Příjmu pacientů v nemocnici. A to je přesně to, co mě baví. ()

• V roce 2002 zavedla NHL povinnost ochranných sítí, aby zabránila podobným zraněním, jaká utrpěl Ross (David Schwimmer). Vedení soutěže reagovalo na podobný incident, kdy puk trefil 13letou dívku, která o dva dny později zemřela z důvodu prasklé mozkové tepny. (Kubaaa97)