Phoebe objaví na svojom účte 500 dolárov naviac a nahlási to v banke. Nedorozumenie ale pokračuje. Príde jej ďalších 500 dolárov a telefón v podobe futbalovej lopty. Phoebe peniaze daruje bezdomovkyni Lise, ktorá jej ako vďaku kúpi limonádu. Phoebe v darovanej plechovke objaví palec. Oznámi to obchodu s nápojmi a na svoje prekvapenie dostane ako odškodné 7-tisíc dolárov. Chandler opäť začal fajčiť a priatelia sa ho snažia presvedčiť, aby so svojim zlozvykom prestal. Monica sa zoznámi s novým priateľom. (TV Doma)

Baron Noktur

Tak a toto je prvý diel, ktorý už by sme mohli označiť za tradičný diel Priateľov. Skvelé gagy, výborné pointy. 8,5/10. Pheobe o 500 dolároch, ktoré jej boli dané na účet bez dôvodu: Phoebe: If I kept it, it would be like stealing! Rachel: Yeah, but if you spent it, it would be like shopping. ()

Jara.Cimrman.jr

"Nedrž ji jako cigaretu. Mysli na ni jako na oblíbenou součást svýho těla. Když ji máš v ruce, tak je ti fajn." Chandlerovo kouření i zlozvyky ostatních mě bavily, stejně jako zmatená Rachel při roznášení nápojů a písmenková polévka bez samohlásek. A samozřejmě dokonalá byla Phoebe v souboji s penězi, které nechtěla. ()

• V kancelárii Chandlera (Matthew Perry) je viditeľný bejzbalový klobúk Toronto Blue Jays. Matthew Perry má kanadské aj americké občianstvo a vyrastal v kanadskom hlavnom meste Ottawa. Je tiež fanúšikom klubu Toronto Blue Jays. (Pat.Ko)