Série úmrtí je spojena s domem „Brady Bunch“. (Disney+)

Loki_Six

"A - Eyewitness places the deceased inside this house just prior to the time of his demise. B - We found a fragment of roofing shingle at the scene of the impact. It would seem it matches the discarded piece you now hold in your hand. C - There's a hole in the roof, recently patched, this big around. Connect A to B to C." ()

Trevor

Dvojica mladíkov je presvedčená, že dom,do ktorého sa chcú dostať je tým, v ktorom sa točil známy seriál. Obaja vstúpia do domu, jeden z nich odíde o čosi skôr a čaká na svojho kamaráta.Ten však dopadne na kapotu auta. Príbeh, v ktorom sú agenti blízko k dôkazu paranormálnych javov, to by však jednéo človeka mohlo stáť život. Slabšia epizóda, síce s pekným ľudským odkazom ale príliš nudná. ()

Nikolas__

Standartní pečeť - 70 - 79% Předposlední epizoda seriálu (v té době), a poslední samostatně stojící MOTW epizoda. Posledním samostatným dílem seriálu mělo být ve své době Je Souhaite které je neporovnatelně geniálnější, než momentální Sunshine Days. Když jsem díl viděl, byl jsem mírně zklamán. Je to solidní, vážně dobrý díl, každopádně, opět, proč je sakra předposlední epizoda seriálu zase odlehčená. Proč zatraceně. Předposlední díl, když už teda má být MOTW (já bych spíš seriál zakončil mytologickým dvojdílem, což je ale ve své podstatě The Truth), natočil jako temný, ponurý, klidně delší komplikovaný případ, kde by se ale zároveň řešily vztahy postav, bylo by to emocionální, a tak dále. A mám s tím ještě jeden problém. Ta zápletka... já vím že Akta X jsou sci-fi, a ano, už tu bylo dost šílených věcí, ale tohle, vážně? Tohle už je tak neuvěřitelná a nepravděpodobná zápletka že mě to celkem štve. Ale i tak, jedná se o solidní díl, s nějakými pěknými scénami, dobrým zpracováním, a super zpracováním. ()