Kadet FBI vrhá nové světlo na nevyřešenou vraždu Doggettova syna. (Disney+)

Trevor

Agent Dogget dostane anonymný tip. Po príchode na miesto nájde mŕtvolu mladého dievčaťa. Pri pitve tela v akadémií v Quanticu si agentka Scullyová všimne, že jeden zo študentov poskytne dobrú analýzu vraha. Môže byť podozrivým alebo je iba mimoriadne talentovaný? ďalším vyšetrovaním zistia, že tento študent javí priveľký záujem o nevyriešené prípady, medzi inými aj o prípad strateného Doggetovho syna. Napínavá epizóda v ktorej sa vyrieši tajomstvo okolo Doggetovho syna. ()

Nikolas__

Pečeť úžasu - 90 - 95% Release, je pane bože jedna z nejnádhernějších epizod seriálu, a jedna z naprosto nejlepších epizod této série. Strašně se mi líbí ten styl, jak je to takové ponuré, melancholické, prostě skvělé. Není to ani tak MOTW, ani tak mytologie, je to něco mezi. Je to parádní tajemná věc, která ukončuje linku Doggettova syna, stejně jako epizoda o Mulderově sestře, Closure. Která fungovala ještě lépe, ale i tak je husté jak to celé emotivně funguje, i když je to zaměřené na věc která se řešila tak v jednom dílu, a v ostatních případech byla vždy jen tak zmíněna, a ještě se celý díl točí kolem tvrďáka Doggetta. Takhle měla vypadat rozlučka s osamělími střelci. Těchto epizod mělo být v této sérii prostě víc, lepší další pomalá sonda do něčí duše, třeba Reyes, Skinner, než epizody jako Improbable. Hrozně moc se tu ukazuje, jak má Doggettova postava hloubku, a jeho výkon zde je prostě absolutně úžasný. Smekám před touhle epizodou. ()

Tommassi3

"Oni ke mně promlouvají, agente Doggette !!" I přes zřejmou typickou snahu Chrise Cartera narychlo uzavřít stěžejní témata projektu platí Mannersova skvostná epizoda za vrchol celé série, už i dík tomu, jak agent Doggette výborně zapadl do celé série se svojí výtečně napsanou v podstatě velmi mulderovskou postavou.. Robert Patrick se svýma smutnýma očima jen dokazuje, jak nedoceněným hercem vždy byl.. ()