Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zdánlivě nemotivovaný vrah, který dokáže přemluvit své oběti, aby se zabily, je na svobodě a je na agentech Mulderovi a Scullyové, aby prozkoumali stopy, které jim dotyčný zanechává. (Epistemolog)

Recenzie (8)

tron 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Zaujímavý námet o vštepovačovi myšlienok, ale napriek vcelku originálnej zápletke na môj vkus nudné a obyčajné. Najviac ma z tejto epizódy potešila úvodná scéna v supermarkete, kedy si ústredný zlosyn číta noviny so znovu videným kanalizačným mutantom z Hostiteľa. Pokračovanie Kitsunegari (5. séria) je oveľa horšie. ()

Reklama

Loki_Six 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

"Well, ninjas are said to be able to cloud the minds of their opponents. I don't know, maybe it's an aspect of some Eastern martial art. You know, a specific alteration of the brain's chemistry caused by some specific timbre or cadence in Modell's voice. His voice seems to be the key." ()

Arkanoid 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Dozviete sa, čo je to cold calling a osu. Veľmi napínavá scéna telefonátu s cool maniackym manipulátorom. Ovládanie myšlienok je známe z X-Menov, no aj tu je to podané výborne v pár kvalitných scénach s hustnúcou atmosférou. Veľmi dobrá životnosť postáv však na tom napätí trochu uberá. ()

Galéria (6)

Reklama

Reklama