Scullyová je nucena chránit chlapce se stigmaty – ranami, které před smrtí utržil Kristus. (Disney+)

Nikolas__

Solidní pečeť - 80 - 89%_ Úžasná epizoda, která zase nesklidila moc velkou fanouškovskou popularitu. Což se z nějakého důvodu stává snad u všech dílů s náboženskou tématikou, asi proto lidi obecně nemusí sérii sedmou, která je podobných dílů plná. Naštěstí já je mám rád, takže já jsem byl s tímto dílem spokojen. ()

Loki_Six

"Well, I wouldn't let faith overwhelm your judgement here. These people are simply fanatics behaving fanatically using religion as a justification. They give bona fide paranoiacs like myself a bad name. They're no more divine or holy than that ketchup we saw on the murdered preacher. And I think once you've finished your autopsy, you'll come to the same conclusion." ()

Colonist

Hodně dobrý díl, v němž se objeví několik známých filmových tváří (R. Lee Ermey, Michael Berryman). Pánbíčkaření se v seriálech obvykle trochu bojím, ale tady s tím žádný problém nemám. Příběh je zajímavý a napínavý - jde o souboj dobra a zla, respektive Nebe a Pekla. V Aktech X je vždy příjemným osvěžením, když se role Muldera a Scullyové kvůli otázkám víry prohodí (z Muldera se rázem stává skeptik). Kdyby nebylo drobností, možná bych tomuto dílu dal i pět hvězdiček. Ale nemůžu - v roli záporáka bych si dokázal představit démoničtějšího herce (i když ono asi bylo záměrem, že zrovna tuto postavu hraje člověk s vizáží nenápadného muže) a finále v továrně na likvidaci odpadu mi přišlo celkem slabé. Když jde o osud světa a ve hře je možný Armagedon, tak si to nezaslouží takové antiklimatické vyústění... ()

Tommassi3

"Už máme portrét, Muldere ??" - "Jo !! Vypadá to, že chlapce uneslo dvojče Homera Simpsona.." ;) Bůh promlouvá, ale nikdo ho neposlouchá.. Ovšem Nutter je Bůh režie, a toho si já poslechnu kdykoli.. ()