Řada úmrtí agenty vede za mladíkem, který dokáže ovládat blesky. (Disney+)

Arkanoid

Misfits sú samozrejme lepší, ale ani toto nie je zlé. Keďže sa upustilo od napätia, väčšie sústredenie na postavy by nebolo do veci. Giovanni Ribisi s deviáciou a Jack Black s agilnosťou pútajú na seba väčšinu pozornosti, no presadia sa aj soundtracky. Kim Manners to už dal v The X Files aj lepšie, no možno to bolo atraktívnejšími témami, v ktorých viac zhmotnil aktuálnu atmosféru prípadu spôsobom, aby pretekala všade okolo. Tu nemal toľko postáv, ktoré by boli nositeľmi takejto atmosféry, len Ribisiho a Blacka, to sami nepotiahli tak dobre, ako početnejšie postavy v Die Hand Die Verletzt alebo Humbug. ()

Tommassi3

"Zatím nevím, o co tady jde, ale tohle je první blesk, co za sebou zanechal otisk boty !!" ;) A svůj hvězdný otisk v xfileovské sérii zanechal i tradičně geniální Giovanni Ribisi se svým dalším pošahancem a Jackie Black, v Mannersově famózní nekonspirační epizodce, která platí za vrchol celé série.. ()

Colonist

Klasická epizoda seriálu, která pojednává o sociopatickém mladíkovi, jenž dokáže telepaticky ovládat blesky a elektronická zařízení. Giovanni Ribisi a Jack Black byli v době premiéry ještě neznámými cucáky, ale předvedli tu kvalitní herecké výkony a jejich přítomnost je milým oživením. Se světelnými efekty si trikaři vyhráli. Za mě pěkné 4 hvězdičky. ()

Nikolas__

Solidní pečeť - 80 - 89%_ Absolutně výtečný díl, který má vážně dobrou hudbu, je skvěle natočený, zábavný, a napínavý. Konec šel možná vyřešit trošičku zajímavějších způsobem, každopádně to vyvažuje charismatický hlavní záporák, a výborná role Jacka Blacka. ()