Taylorovi společně odjíždí na každoroční výstavu domácích spotřebičů do Detroitu. Při té příležitosti chce Jill strávit se svými syny trochu více času a chystá se je vzít do rockenrollové síně slávy. Brad, Randy a Mark však mají na odpoledne jiné plány a Jill pomalu dochází, že kluci mají vlastní život a nepotřebují trávit volný čas se svými rodiči. Mezitím na výstavě domácích spotřebičů Tim natáčí další díl svého pořadu o kutilství. (TV Nova)

Petr.Kocfeld

Nešikovný kutil Tim Taylor tentokráte mimo domov.Pobývá tentokráte na hotelu.Tim je v Detroitu s rodinou na výstavě domácích spotřebičů.Tato epizoda je celkem dobrá i komická.Dávám průměrné hodnocení a 3 hvězdy.Tři synové od rodiny Taylorovi se chtějí osamostatnit.Tato epizoda se mi líbí a je občas i komická.Podle mě je to mírně nadprůměrný díl a Tim Allen si zde s Jill a syny docela užívají...Ani začátek této epizody u Taylorovi rodiny doma není špatný.Jill si se sousedem Wilsonem docela ohledně hudby rozumí.Tato epizoda,kde se objeví na výstavě spotřebičů sem tam i Timův kolega Al Borland je zábavná a zaujme.Mám rád seriál Kutil Tim a proto dávám ony 3 hvězdy a 60 procent hodnocení této epizody. ()