Jako zvířata

• USA Corporate Animals

Sobecká a megalomanská Lucy (Demi Mooreová) je ředitelkou společnosti Incredible Edibles, předního výrobce jedlých příborů ve Spojených státech. Ve své nekonečné moudrosti zorganizuje pro všechny zaměstnance - včetně shovívavých asistentů Freddieho (Karan Soni) a Jess (Jessica Williamsová) - firemní výlet do jeskyní v Novém Mexiku. Když dojde ke katastrofě, ani jejich neschopný průvodce Brandon (Ed Helms) jim nedokáže pomoci. Členové této nesourodé a rozmrzelé skupiny musí spojit své síly, aby z podzemní jeskyně, kde zůstali následkem zemětřesení uvězněni, vyvázli živí. Ve víru sexuálního napětí, překvapivých obchodních odhalení a občasného kanibalismu se Freddiemu a Jess konečně podaří vymanit z Lucyina stínu. Při sledování této třeskutě vtipné a místy šokující hororové komedie budete smíchy lapat po dechu. (HBO Europe)

Olík

Komedie/horor (no, ten horor bych asi vynechal) přesně ve stylu, který mám rád. Trochu dobrodružství, jednoduchý (až laciný) humor, bizarní postavičky….takový Danny McBride střižený Willam Ferrellem. Takže základní zápletka je OK, bohužel dále se už hraje čtvrtá liga. Minimum zdařilého humoru, špatně zahrané, nedotažená součinnost děje s charaktery postav…. Demi Moore – myslel jsem, že už nežije (nadsázka), Ed Helms – jenom jako tvář na plakát. Z téhle jeskyně se dalo vytěžit více……oprava……mnohem více. ()

majo0007

Kto dal filmu nálepku horor by si zaslúžil zožrať zaživa. Scénky ako samohonná lampa, Britney Spears spievajúca Toxic v gangrénovej nohe, zaverečná "som Brandonova snúbenica" (potom čo ho zjedli) si ešte nejaký ten týždeň zapamätám. Škoda, mohlo ich byť viac. Kto znenávidel Demi Moore v Disclosure, tento film si zamiluje, hrá tu ešte väčšiu bitch. ()

Mamlas odpad!

Námět byl dobrý, to se nedá popřít. Moore se do role typické Top manažerky odtržené od reality dobře hodila. Bohužel skoro celý děj filmu se odehrává na 1 místě a jediné, co jej vyplňuje, je spousta keců. 95% keců je otravných, zbytečných. Nedívatelné, neposlouchatelné, tupé, blbé, obtěžující. 90% filmu jsou prostoje a vata, aby se nějak zaplnil čas. Skoro celé přetočeno krom snad 4 zajímavých momentů. (6%) ()

BOURQUE odpad!

Totálny prešľap, nefunkčný skript, slabé herecké výkony a trápenie. Slabota zo všetkých strán, v tomto filme nič nefunguje. „Komédia/Horor“ – wtf??? Pravdepodobne jeden z najhorších (keď nie najhorší) hereckých výkonov D. Moore ever. Osobné hodnotenie: 35% (odpad!) ()

Arsenal83 odpad!

Takže sme sa dozvedeli, že keď si Demi Moore zapletie vlasy do vrkoča, automaticky má indiánsky pôvod, čo je dnes ale mimoriadne výhodné - oplatí sa byť menšinou. Ale z diaľky a v prilbe jej to stále pristane aj napriek blížiacej sa šesťdesiatke. Inak tu máme príležitosť pokochať sa katastrofálnymi hereckými výkonmi a scenárom úrovne dedinského pisálka :"Nikdy si mně nelízal, když jsem ti líbala zadek." To má byť akože čo? Všetko sa tu točí pomaly okolo sexuálneho života pani riaditeľky, aby sa plynulo prešlo k pojednávaniu o kanibalizme. Nechutnosť. ()