M.A.S.H.

• Česko M*A*S*H (viac)
USA, (1972–1983), 108 h 15 min (Minutáž: 25–120 min)

Tvorcovia:

Larry Gelbart

Predloha:

Richard Hooker (kniha)

Scenár:

David Isaacs, Ken Levine, Richard Hooker, Larry Gelbart (viac)

Recenzie používateľa Belsazar k tomuto seriálu (50)

Love Story (1973) (S01E14)

Á, Bach. ()

Tuttle (1973) (S01E15)

Rozhovor plukovníka Blakea a generála Claytona je třešnička na dortu seriálové tvorby. Něco z Tuttlea zbylo v nás všech. ()

Rekordman (1973) (S01E16)

Můžu tě políbit ouško, aby tě nebolelo? ()

Drahý otče... Znovu (1973) (S01E18)

Radar čtoucí myšlenky. Není to hezké takhle mluvit. ()

Spodky (1973) (S01E19)

Zlomím mu nohu, spravím mu ji a pak mu ji zase zlomím! Já to říkám stále, že flákota masa je víc než láska. :-D ()

Showtime (1973) (S01E24)

Dobře, že jste se zasmál korejsky. Radar je úžasně vytvořená postava. A má dobré srdce. Tahle epizoda mě vždycky dostane. ()

Dr. Pierce a Mr. Hyde (1973) (S02E05)

Válka dělá z lidí trosky. Někdo povolí, někdo to ustojí a někdo si udělá výlet s latrinou. ()

Kim (1973) (S02E06)

Jsi nádherná, jak ti slunce svítí do tvých chloupků v uších. Frank zase jednou ukázal, co je za ksindla. ()

Ostřelovač (1973) (S02E10)

Ten zkurvysyn slyší moc dobře. Nezapomenutelná scéna, nejlepší z celého seriálu. ()

Zamilovaný Henry (1974) (S02E16)

Hodně pravdivý díl o tom, co s člověkem dělá dlouhé odloučení. Ženatý muž se tady cicmá s cizí ženskou. ()

Vše pro boty (1974) (S02E17)

Já jsem se jí nikdy ani nedotkl. - Možná právě proto. ()

Vybraní lidé (1974) (S02E19)

Ty vole! - Přestaň mu tykat a koukej ho odtud rychle vyhodit. ()

George (1974) (S02E22)

Frank byl vždycky ksindl. V tomto díle se to ukáže naplno. ()

Železňák Kelly (1974) (S03E04)

To jsi celý ty! Schováváš se za chlast. Bojíš se postavit realitě. - Realita je na hovno. Realita jednoho je možná fantazie druhého. ()

Jaro (1974) (S03E06)

Pusťte ho! Nemůžete točit důstojníkem! To je příšerné, to je příšerné!! ()

Alkoholici (1974) (S03E09)

Jablíčko denně a nepotřebuješ doktora. Z nejlepších dílů prvních tří sérií. ()

Nad sestru není (1974) (S03E10)

Washingtonovy falešné zuby byly ze dřeva. - Vážně? - Marta měla hubu plnou třísek. Nesmrtelná hláška. ()

Adamova žebra (1974) (S03E11)

Chcem pořádný jídlo!! ()

Zemřel herec Burt Young