M.A.S.H.

• Česko M*A*S*H (viac)
USA, (1972–1983), 108 h 15 min (Minutáž: 25–120 min)

Tvorcovia:

Larry Gelbart

Predloha:

Richard Hooker (kniha)

Scenár:

David Isaacs, Ken Levine, Richard Hooker, Larry Gelbart (viac)

Recenzie používateľa Winster k tomuto seriálu (95)

M.A.S.H. (1972)

Operujte a smějte se...Jó občas si nezapomeňte rejpnout do kolegy, nevím kolik lidi šlo pro seriál M.A.S.H do zdravotnictví, ale myslím že se tam někdo najde...Vtipnějšího kapitána asi neseženete a co že za oknem zuří válka, stejně se vtipnost snoubí s oduševnělostí. ()

Requiem pro lehkou váhu (1972) (S01E03)

Radar vás zdraví pane!:D Řekneme všem, že tvůj bratr je ve vězení! Ale on je tam dozorce! To už nikomu neřekneme :D ()

Bakteriologická válka (1972) (S01E11)

Ty chceš dát vždycky tyhle dva zavřít okamžitě :D ...No vypadá to trochu směšně, myslím takhle bez hudby :D. Zaneprázdněný Henry výzdobou latrín :D ()

Drahý otče (1972) (S01E12)

:D postava A, B, C, D :D Tak konec! Žertovná svíčka! :D ()

Edwina (1972) (S01E13)

Jen některé mé kvality...:D ()

Tuttle (1973) (S01E15)

Já jsem ho viděl! Zrovna včera jsem s tim clovekem snidal :D....tak tohle je opravdu moc. Ješte nikdy jsem se takhle ve 2°° rano na nocni nesmal! ()

Rekordman (1973) (S01E16)

8 z 10 skoro pane...legendarni ,,chlastajici" Henry :D ()

Nerozhodně (1973) (S01E21)

Piersi! Máme tu válku! Tobě nic neunikne...uvidíme se později Hary :DD ()

Rozděleni zůstaneme (1973) (S02E01)

tak sem jeho sklenici...vůbec nosit nebudu :D. Frank bude parkovat auta :D ()

Pro dobro kolektivu (1973) (S02E04)

Tvůj táta není tvůj táta tvoje máma:D...Nezačínej s tím zastrašováním! Varuju tě :D Radši toho nechme nebo zmajoříme :D ()

Vše pro boty (1974) (S02E17)

Napsala špatně vůůůůůbec! ne to je pane blbec...pak to má dobře :D Plukovník násoska :D ()

Jací jste byli (1974) (S02E20)

Ta přednáška :D a celkově výborný díl. ()

Krize (1974) (S02E21)

Henryho prednaska:D ()

Generál za úsvitu (1974) (S03E01)

Sama cítím jak měknu! Je to pravda Frenku ? :D ..dále: První dobrovolník v panamském kanále :D, Já a major Hulihenová uniformu nesundaváme! Skladiště matrací :D jako balící taktika. Teď né maržory ted prohlížím jednotku! :D A potom poručíku srovnejte zdi a natřete matrace! A legendární šla nanynka do zelí... ()

Jaro (1974) (S03E06)

Geniální díl! ()

Nad sestru není (1974) (S03E10)

Pozval jsem Vás všechny, protože už vím kdo je vrah :D ()

Zemřel herec Burt Young

Zemřel herec Burt Young