M.A.S.H.

• Česko M*A*S*H (viac)
USA, (1972–1983), 108 h 15 min (Minutáž: 25–120 min)

Tvorcovia:

Larry Gelbart

Predloha:

Richard Hooker (kniha)

Scenár:

David Isaacs, Ken Levine, Richard Hooker, Larry Gelbart (viac)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (263)

Kamarádi ve zbrani (2) (1977) (S06E14)

Druhý z dílů, kde došlo k zajímavému střetu dvou odlišných charakterů. Vydržet to nemohlo, ale přece jenom začala tím docela změna. ()

Kupec Korejský (1977) (S06E15)

Docela se mi líbilo, jak Winchestra oškubali. Akorát nechápu jak to, že jim nedošlo dřív. ()

'Vůně' hudby (1978) (S06E16)

V podstatě geniálně epizoda se spoustou skvělých hlášek. "Ale, kde je naústek?" ()

Pacient 4077 (1978) (S06E17)

Jeden z méně vtipných dílů, za o tom, co válka mohla přinést za objevy. Naštvanou Margaret už sice dobře známe, ale zničený Klinger se neomrzí. ()

Čaj (1978) (S06E18)

Klinger musel podstoupit největší oběť. To je na purpurovou sukni. ()

Hitparáda (1978) (S06E19)

Klasická dlouhá šichta je nově doplněna pouštěním spousty desek, které musely být pro lidi v této době zpestřením. A taky bych chtěl vědět, jak se hrají ty šachocáby. ()

O co jde, šéfe? (1978) (S06E20)

"To není možné! Já mám taky velký palec?" ()

Volaní pošty potřetí (1978) (S06E21)

Klasický poštovní scénář, sice je to horší, než první dva díly s touto tématikou, ale i tak stojí vysoko. ()

Dočasná výměna (1978) (S06E22)

I Cherles dokáže táhnout za jeden provaz, když na to přijde. A díl bez Alana Aldy rozhodně zajímavej. ()

Potterovo odvolání (1978) (S06E23)

Nevím. Ale možnost odvolání oblíbeného velitele jsme tu viděli. Akorát ho nenabonzoval Frank, ale někdo zvenku. A to je docela laciné. ()

Dr. Winchester a Mr. Hyde (1978) (S06E24)

Vidět Charlese na drogách a jak se následně hroutí bylo a stále je skvělým zážitkem. Jen mě překvapilo, jak ho všichni na sále adorovali. ()

Major Machr (1978) (S06E25)

Já osobně také při léčení užívám sílu slova a snažím se, aby si ostatní mysleli, že jim to skoro nic pomůže. Nejlepší možná věc, co člověka může udělat, když se s tím tělo vypořádá samo. ()

Season 7 (1978) (S07)

Sedmá série dobrá, začíná být znát mizející Radar. Od další série to už bude téměř jiný seriál, než to byla první řada. ()

Velitel Pierce (1978) (S07E01)

Ještě, že Hawkeye není velitel. Asi by to pak nebyl tak dobrý sitcom. ()

Mír s námi (1978) (S07E02)

Skvělý nápad s cestou na mírové rozhovory. Mohl se tam ale zdržet dýl a vyvést ještě něco. ()

Lil (1978) (S07E03)

"To je ale krásný den, na nebi ani jedna bomba." Made my day. ()

Naše nejlepší okamžiky 1 (1978) (S07E04)

Sestřihový díl, navíc špatně provedený. Kromě záběrů, které jsou v horší kvalitě, než byly v původním díle, se zde projevila slabost překladu. Text s původním díle nekoresponduje, je vidět, že byl nadabován zvlášť, navíc místy s jiným textem. ()

Naše nejlepší okamžiky 2 (1978) (S07E05)

Tyhle sestřihové díly stojí za nic. To platí u všech seriálu ty dobré nevyjímaje. Je to prostě vata, když tvůrcům dojdou nápady. ()

Billfoldův syndrom (1978) (S07E06)

Je hned poznat, že díl režíroval Alda. Téma dílu není jenom sranda, ale ukazuje i druhou stranu války, jak to může s lidmi zacloumat. Je dobře, že se M*A*S*H neomezoval jen na srandu. ()

Zemřel herec Burt Young

Zemřel herec Burt Young