M.A.S.H.

• Česko M*A*S*H (viac)
USA, (1972–1983), 108 h 15 min (Minutáž: 25–120 min)

Tvorcovia:

Larry Gelbart

Predloha:

Richard Hooker (kniha)

Scenár:

David Isaacs, Ken Levine, Richard Hooker, Larry Gelbart (viac)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (263)

Alkoholici (1974) (S03E09)

Válka a pití prostě patří dohromady. To víme už dlouhou dobu. Jen bych chtěl vidět tu situaci, když by se ten chlast ztratil úplně, určitě by se začalo šmelit. A co bar u Rosie? ()

Nad sestru není (1974) (S03E10)

Nejlepší části bylo uvěznění Franka pod džípem a jeho svatební film. Ta část se vážně se povedla. ()

Adamova žebra (1974) (S03E11)

Za mě jeden z nejlepších dílů. Vymyká se všem dílům, co byli před ním i po něm. Navíc se člověk baví od začátku do konce, jak velmi netradiční zásilka putuje z USA do Koreje. ()

Všední den (1974) (S03E12)

Místo dopisů tu máme pro změnu pásku. A to ještě před Winschestrovým příchodem. A takový klasický den v táboře. ()

Zlí psi a servismani (1974) (S03E13)

Tady se poprvé objevila Radarova ZOO. Nikdy dřív jsem si neuvědomil, že vlastně až tak pozdě. Teda, jak se to vezme pozdě. ()

Vojín Charles Jehně (1974) (S03E14)

Další z národů bojujících v Koreji a osvobozené jehně. Škoda, že ten vtip lehce v překladu mizí. ()

Bombardovaní (1975) (S03E15)

Mám takový dojem, že to poslední díl třetí série, který se točil. Přece by tvůrci nezničili latrínu během natáčení. A radši nechci vědět, na co se Radar ptal, jinak by z toho dopisu nebyl tak dobrý počin. ()

Nástěnka (1975) (S03E16)

"Kdybychom se čas od času nezbláznili, tak se zblázníme." Svatá pravda. ()

Konzultant (1975) (S03E17)

Čím dál tím víc zjišťuji, jak zásadní byla pro další vývoj seriálu třetí série, a to nejen odchodem Trappera a Henryho, ale i tématy, které se později začaly opakovat. ()

Domácí vězení (1975) (S03E18)

Klasická epizoda o rivalitě kapitáni-majoři, ale dobře vymyšlená, domácí vězení tu nebylo a pak už nebude. To dělá tuhle epizodu výjimečnou. ()

První pomoc (1975) (S03E19)

Na frontu měl jet Frank. To by teprve byl díl. ()

Láska a svatba (1975) (S03E20)

Láska v Koreji mající různé podoby. A určitě by se jich našlo mnohem víc. ()

Big Mac (1975) (S03E21)

Škoda, že nebylo víc prostoru věnováno samotné návštěvě. Určitě by bylo se na co dívat! ()

Výplata (1975) (S03E22)

"Moje přítomnost by mi zabránila v odchodu." Člověk, který ty dialogy vymýšlel musel být fakt třída. ()

Bílé zlato (1975) (S03E23)

Flagg tentokrát nepředvedl zdaleka to nejlepší, co dokáže. A to je docela škoda. Tak na viděnou později. ()

Abyssinia, Henry (1975) (S03E24)

Henryho Blake mám rád. To, co v seriálu předvedl bylo skvělé. Navíc byl velmi lidský. Potter přeci jenom byl více nad oběma stranami a naštěstí se nesnažil být Blake. ()

Season 4 (1975) (S04)

Čtvrtá řada přinesla dvě nové postavy, které otevřely nové možnosti pro zápletky a příběhy. Aspoň ta změna herců byla k něčemu dobrá. ()

Vítej v Koreji 1 (1975) (S04E01)

Je škoda, že Henry a Trapper skončili, ale když už došlo ke změně herců, navíc takhle zásadních a najednou, tak to bylo provedeno myslím dobře, není nad to, vypálit Frankovi rybník. ()

Změna velení (1975) (S04E03)

Příchod čistě vojenského velitele je tak trochu šokem pro osazenstvo, jen je škoda, že ho "zkazili" tak rychle. ()

Stalo se jedné noci (1975) (S04E04)

Na tomhle dílu mám nejraději pixlu fazolí z roku 1943, tenhle nápad byl prostě skvělý. ()

Zemřel herec Burt Young

Zemřel herec Burt Young