M.A.S.H.

• Česko M*A*S*H (viac)
USA, (1972–1983), 108 h 15 min (Minutáž: 25–120 min)

Tvorcovia:

Larry Gelbart

Predloha:

Richard Hooker (kniha)

Scenár:

David Isaacs, Ken Levine, Richard Hooker, Larry Gelbart (viac)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (263)

Sny (1980) (S08E22)

Tenhle díl byl vždycky hodně zvláštní. Ani Klinger rozmrazující krev to nevytáhl. ()

Válečná dopisovatelka (1980) (S08E23)

BJ v pokušení. Jednou už dokonce podlehl. Mohlo mu to naskočit, ale nic. A Hawkeye ze sebe dělá akorát šaška. ()

Cena války (1980) (S08E24)

O tom, že korejská lidová medicína pomáhá stejně jako vědecká americká, z předchozích dílů už víme. Ale snaha Hawkeye vystavit armádě účtenku za odvedené služby, to byla dobrá novinka. ()

Sezóna hlouposti (1980) (S08E25)

A zase ten Klinger. Tak nějak si člověk zvykne, že je v podstatě normální a teď tohle. A práce Pottera byla výborná. ()

Season 9 (1980) (S09)

Už to bohužel není místy tak dobré, jak byly první série. Ale člověk se pořád směje. Snad to vydrží i posledních dvou sérií. ()

Nejlepší nepřítel (1980) (S09E01)

Hawkeye už něco podobného zažil myslím. A bridge díl už nezchránil. ()

Dopisy (1980) (S09E02)

Ano, Hawkeyeův dopis byl na odpověď nejtěžší, což se dalo čekat, ale nejdojemnější chvíle byla asi s Charlesem a posledním dopisem, na který odpovídal. ()

Betonové přátelství (1980) (S09E03)

Žárlivý Talián a nepracující Charles? No, lepší díly máme určitě už za sebou. ()

Den otců (1980) (S09E04)

Houfnice al Houlihen mě tolik neoslovila jako operce hovězí. Takové studijní materiály bych rád taky jednou dostal. ()

Smrt na prázdninách (1980) (S09E05)

Spíš smutný a silný příběh než komedie. Ale to vůbec nevadí, ne vždy je nutné se smát. ()

Válka pro všechny sezóny (1980) (S09E06)

Jedna z mála epizod z pozdějšího období seriálu, která nerecykluje již dříve načaté téma. Byť se některé části na takové díly navazují, tak celkové schéma je jiná, a to dělá hodně. ()

Verbování (1981) (S09E07)

Ukázat Klingera po dlouhé době jako blázna se upřímně moc nepovedlo. Zajímavější byla druhá linka, kde byla ukázáno, jak to mohli mít těžké muži-sestry. ()

Řekněte to mariňákům (1981) (S09E08)

Po delší době efektivní zapojení novinářů. Když tenhle způsob prochází tak dobře, proč se nepoužíval tak často? ()

Hlavní cena (1981) (S09E09)

Tenhle díl mi přišel nějaký slabší, jakoby kompilát ze starších témat, ale hrozně špatně poskládaný, i když pár scén bylo dobrých, celkový dojem nic moc. ()

Operace přátelství (1981) (S09E10)

Jestli si uvědomuji správně, tak jsem u téhle epizody ani jednou nezasmál. Buď u mě přišla jistá otupělost k tomuto seriálu nebo to nebyl Bůh ví jaký díl. ()

Žádné pocení (1981) (S09E11)

Plukovník se evidentně vyspal a ta rozhlasová scéna, to je prostě bomba. ()

Nepříjemné zprávy (1981) (S09E12)

Klinger a jeho noviny byly poněkud slabší, zato Hawkeye a jeho věž ze špachtlí je dnes už legendární záležitost. ()

Vážná věc (1981) (S09E13)

Podlézající Charles a Hawkeye, který se snaží nedělat vtip. Zajímavá a zároveň fungující kombinace. ()

Ó, to si tancujeme (1981) (S09E14)

Za mě slabší epizoda. Sice to celé na konci zapadlo do sebe, ale oproti jiným dílům tato epizoda vychází prostě slabší. ()

Až do dna (1981) (S09E15)

Obě dvě linie spíše slabší. Až na závěr s BJem. ()

Zemřel herec Burt Young

Zemřel herec Burt Young