Na základe článku v novinách napadne Margaretu vytvoriť takzvané časové puzdro, do ktorého by na pamäť budúcim generáciám dali príslušníci MASHu symboly svojej práce a svojho pobytu v Kórei. (TV Markíza)

sator

Měli bychom zde zakopat něco co by o nás řeklo že jsme zde byli. Myslel jsem, že od toho jsou miny... Po dotočení tohoto  dílu začal velký nekončící mejdan, oslavující a ukončující jedenáct let nepřetržité filmové práce, protože tento díl se točil jako poslední ze všech. ()

• Lékař, který hlídá Soon-Lee (Rosalind Chao), má na hlavě přilbu s červeným křížem namalovaným na přední straně. Praxe malování Červeného kříže na přilby byla zastavena počátkem roku 1951, protože severokorejští odstřelovači je používali k míření. (sator)
  • Když Charles (David Ogden Stiers) skočí na granát, Rizzo (G.W. Bailey) mu řekne, že se na něj vrhl rychleji než „Snydersovi honiči“. Frans Snyders byl vlámský malíř, který vytvořil řadu obrazů zobrazujících psy vrhající se na divokou zvěř. Fráze „rychlejší než Snydersovi psi“ se stala pořekadlem na jihu a v Appalachii, což znamená velkou rychlost. (sator)
  • Chronologicky se jedná o předposlední epizodu, ale technicky je to poslední natočená epizoda. Byla natočena až po epizodě Nashledanou, sbohem a amen (1983). (blackman7)