Reklama

Reklama

M.A.S.H. - Season 9 (1980) (séria)


Pokrevní bratři (S09E18)

(epizóda)
  • USA Blood Brothers

Obsahy(1)

Do MASHu privezú dvoch zranených vojakov. Po tom, čo jeden chce druhému dať svoju krv sa zistí, že ochotný darca má leukémiu... (TV Markíza)

Recenzie (8)

LEATHERFAC 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Velmi silná epizoda - z těch pozdějších, kde veselé taškaření občas ustupuje vážnějším polohám a tématům... z těch pro které tento seriál miluju zřejmě víc, než pro jeho skvělou a velikou fůru dobrého humoru a srandy. Ironií osudu je, že Patrickovi Schwaizemu tato epizoda nevědomky předpověděla jeho skutečný konec reálného života - kdy o 30 let později na rakovinu opravdu sám umřel. Jen místo na leukemii, na stejnou rakovinu co moje máma - rakovinu slinivky... ()

Reklama

Dr. Hawkeye 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Režie Harry Morgan a jako host Patrick Swayze v roli vojáka s leukémií. M*A*S*H není jen komediální seriál, ale má i vážné díly. A tento patří k těm vážnějším. Emocionální proslov otce Mulcahyho takřka vyvolává husí kůži... ()

MM_Ramone 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Osemnásta epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "M.A.S.H.“ sa volá "Blood Brothers" (Pokrvní bratia). V armádnej mobilnej nemocnici M.A.S.H. 4077 sa ocitnú dvaja americkí vojaci. Sú to nerozluční kamaráti, ktorí toho spolu hodne prežili. Jeden z nich má vážne zranenia. Keď mu chce jeho priateľ darovať krv, tak sa pri teste zistí, že má smrteľnú formu leukémie. V tejto epizóde sa objavil v začiatkoch svojej kariéry herec Patrick Swayze. ***** ()

Galéria (1)

Reklama

Reklama