Reklama

Reklama

M.A.S.H. - Season 8 (1979) (séria)


Bitva o kapitána (S08E13)

(epizóda)
  • USA Captains Outrageous

Obsahy(1)

V baru u Rosie se strhne bitka a Rosie musí být hospitalizována se zlomenými žebry, a tak za ní doktoři zaskakují v baru. Mezitím se otec Mulcahy dozvídá, že jeho povýšení na kapitána je opět odloženo, ale nakonec se vše vyřeší a Mulcahy je povýšen. (TV Nova)

Recenzie (6)

MM_Ramone 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Trinásta epizóda z ôsmej série amerického komediálneho televízneho seriálu „M.A.S.H.“ sa volá "Captains Outrageous" (Bitva o kapitána). Z doktora Benjamina Hawkeye Piercea a doktora B. J. Hunnicutta sa stanú barmani. Zaskakujú za Rosie, ktorá sa musí zotaviť zo zranení, čo utrpela počas divokej bitky v jej podniku. Duchovný tábora M.A.S.H. 4077, rímsko-katolický kňaz, otec Francis Mulcahy dlho očkáva povýšenie na armádneho kapitána. Keď ho ani tento krát neuvedú do tejto hodnosti, vzplanie v ňom hnev. Uvedomí si však, že takáto reakcia je v rozpore s jeho vierovyznaním. Nakoniec sa však svojho povýšenia predsa len dočká. **** ()

sator 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Řecko turecké sympatie... Ano můžeme bar řídit, známe tam spodky všech stolů... Za 10 let až budu doma, budu sedět se sklenicí whisky v ruce a vzpomenu si na dnešní večer, tak se pozvracím... ()

Reklama

Reklama