Reklama

Reklama

M.A.S.H. - Season 6 (1977) (séria)


Major Machr (S06E25)

(epizóda)
  • USA Major Topper

Obsahy(1)

V táboře dochází morfium, a tak se plukovník Potter rozhodne vyzkoušet placebo - tablety z cukru, které vydávají za účinný lék proti bolesti a nejméně v 50 procentech to pomůže. Mezitím major Winchester ohromuje všechny svými historkami o tom, co všechno zažil. (TV Nova)

Recenzie (7)

Cheeter 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Já osobně také při léčení užívám sílu slova a snažím se, aby si ostatní mysleli, že jim to skoro nic pomůže. Nejlepší možná věc, co člověka může udělat, když se s tím tělo vypořádá samo. ()

MM_Ramone 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Záverečná, v poradí dvadsiata piata epizóda zo šiestej série amerického komediálneho televízneho seriálu „M.A.S.H.“ sa volá "Major Topper" (Major Macher). V mobilnej armádnej nemocnici MASH 4077 dochádza morfium. Zásoby sú nulové a nová dodávka tohto lieku je momentálne nemožná. Lekársky personál rieši ako pomôcť pacientom s akútnymi bolesťami. Veliteľ plukovník Sherman T. Potter rozhodne, že budú na miesto morfia podávať placebo. Je to jediná možnosť ako aspoň psychicky pomôcť trpiacim pacientom. Osvedčí sa táto alternatíva? ***** ()

Zaujímavosti (1)

  • Slovo „placebo“ pochází ze 116. žalmu z Bible. (Winster)

Reklama

Reklama