Po troch týždňoch čakania konečne dorazí pošta a každý v tábore reaguje na dobré i zlé správy z domova. Hawkeye dostáva milostné listy, ktoré ale patria jeho menovcovi Benjaminovi Pierceovi, B.J.-ova žena píše, že ju obťažoval iný muž a Radarova matka si našla priateľa. (TV Markíza)

sator

Moje rodina má problémy s imigranty co jsme přišli do Ameriky... Nejhorší den mého života ... To je nesmysl, určitě přijdou ještě horší dny... Děkuji pane... Pod všemi těmi krajkami bije srdce skutečného muže...😎😎😎 Až odejdu s armády--bude to čestným způsobem--na paragraf 8--- ()

• Radar (Gary Burghoff) vysvětluje, že jeho máma má milence s vozem „Nash Metropolitan“. Nash Metropolitan je americký automobil, který se montoval v Anglii a prodával se od roku 1953 do roku 1961. (sator)
  • Ve scéně v Důstojnickém klubu, během níž je B.J. (Mike Farrell) stranou a opíjí se, zpívají píseň „Button Up Your Overcoat“ z roku 1928, která se proslavila ve filmu Follow Thru (1930). V epilogu se herci shromáždí v Důstojnickém klubu, aby oslavili Klingerův (Jamie Farr) návrat, a společně zazpívají část písně. (sator)
  • Film, který se promítá v jídelním stanu, je Kentucky Moonshine (1938) s Ritz Brothers (Harry Ritz, Jimmy Ritz a Al Ritz) v hlavní roli. Bratři Ritzové byli součástí americké komediální rodiny, která od roku 1925 do konce 60. let 20. století vystupovala na jevišti, v nočních klubech a ve filmech. Čtvrtý bratr, George, působil jako jejich manažer. (sator)