Do poľnej nemocnice privážajú čoraz viac ťažko ranených kórejských detí. Tie totiž hľadajú na zamínovaných poliach kovové súčiastky zo zbraní. Bezohľadný kšeftár ich predáva americkým vojakom ako suveníry. Pre detí je to často jediný spôsob obživy, hoci je smrteľne nebezpečný. (TV Markíza)

sator

Moje srdce Franku patří jinému! Ať si ho nechá, já si vezmu si co zbyde... Hm, divná stránka války... Hlas shůry... Klingera...😁 Jdu na kafe. Fajn, pak ti dám protijed...Margaret je snesitelná jen když namazaná---kdyby tady byl Donald, dal by ti ránu---😂 Pravá imitace liščí štoly---Takových jako já jsou tu tisíce --změníte celý svět? --Ne jen ten náš malý koutek---. ()

malyLibor

"Takových jako já jsou tu tisíce. Co budete dělat? Změníte celý svět?"  "Ne, jenom ten náš malý koutek". A přesně vo tom to je. Skvělá epizoda, super Klinger, parádní záporňák Frank, ale naprosto skvěle podané morální ponaučení od B.J. a ještě lepší od Margaret. Další super díl. Jdu si namíchat martini, obzvlášť suché, nejlépe aby se z něj prášilo. ()