M.A.S.H. - Season 5 (1976) (séria)

Techtle mechtle (S05E19)

(epizóda)
  • USA Hanky Panky

Sestra Donovanová dostane list od svojho manžela, ktorý sa chce rozviesť a upadne do depresie. B.J. sa jej snaží pomôcť a strávi s ňou noc. Potom má ale pocity viny a všetko sa dá do poriadku až potom, čo si všetko na rovinu povedia. (TV Markíza)

MM_Ramone

Devätnásta epizóda z piatej série amerického komediálneho televízneho seriálu „M.A.S.H.“ sa volá „Hanky Panky“ (Pechtle mechtle). Zdravotná sestra Carrie Donovanová sa dozvie, že sa s ňou chce jej muž rozísť. Trvá na rozvode ich manželstva. Je z toho zúfalá a šokovaná. Doktor kapitán B. J. Hunnicutt sa jej ujme a snaží sa ju povzbudiť. Strávia spolu noc. Na druhý deň to B. J. ihneď začne ľutovať. Cíti výčitky svedomia, že podviedol svoju manželku, ktorá na neho čaká doma v Spojených štátoch amerických. Rozhodne sa, že bude najlepšie, keď sa bude sestre Donovanovej vyhýbať. **** ()

sator

Donald skočil 126 krát. A jednou z letadla...Jsme jenom lidé a nezáleží na tom jak moc se snažíme jimi nebýt... Ann Sweeny která tu hraje zdravotní sestru Donovanovou je manželka scénáristy seriálu MASH Gene Reynoldse. ()