Reklama

Reklama

M.A.S.H. - Season 5 (1976) (séria)


Plukovníkův kůň (S05E12)

(epizóda)
  • USA The Colonel's Horse

Obsahy(1)

Keď plukovník Potter odíde na dovolenku do Tokia, v tábore sa dejú divné veci - jeho kôň dostane koliku, Klinger upadne do ťažkej depresie a Margaret dostane zápal slepého čreva. Kôň je nakoniec vyliečený, Hawkeye vyoperuje Margaret slepé črevo a po návrate plukovníka Pottera je všetko v poriadku. Vytúženého prevelenia sa mohol dočkať i Klinger, ale potom, čo mu plukovník oznámi, že kvôli depresiám bude poslaný domov, začne sa tak radovať, že si tým všetko pokazí. (TV Markíza)

(viac)

Recenzie (5)

MM_Ramone 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Dvanásta epizóda z piatej série amerického komediálneho televízneho seriálu „M.A.S.H.“ sa volá „The Colonel's Horse“ (Plukovníkov kôň). Plukovník Sherman T. Potter odíde na dovolenku do Tokia. Počas jeho neprítomnosti ochorie jeho kôň. Desiatník Walter Radar O'Reilly je z toho nešťastný. Požiada doktora Benjamina Hawkeye Piercea a doktora B.J. Hunnicutta, aby sa ho pokúsili vyliečiť. Keďže nie sú zverolekári, bude to pre nich výzva. ***** ()

sator 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

A co ho zastřelit? Neblázněte, vždyť by ho hledali... U mě ve stanu své žlázy ovládej... Dobrá příště je nechám uvázané před stanem.. Spousta objímání líbání a jiného násilí... ()

Reklama

Reklama