Do nemocnice zavíta reportér z komerčného média. Novinár by rád nazrel za kulisy tábora a informoval o práci personálu priamo z miesta diania. Ľudia v USA by mali byť informovaní, čo sa v Kórei deje, čo robí osadenstvo tábora, na čo myslí. A tak začne spovedať postupne všetkých pracovníkov tábora. (TV Markíza)

tranquill

"Co dělám, když se nudím? Většinou...většinou dělám totéž, jako když se nenudím, jenom pomaleji..." "Co se týče našeho života doma, tak tady pijeme hodně, ale co se týče našeho pobytu tady, nepijeme dost!" ()

sator

Mám rád tyhle vážné díly které v pravidelném intervalu připomínají to peklo v kterém lidé jsou... Česká hořčice...🌞______Ptám se jestli se tu něco něco speciálního získá co se týče medicíny nebo technického rozvoje. Jsou ty některé věci které se prakticky vyzkouší a doma by to možná nešlo a nebo ne stejnou rychlostí. Když to ale člověk porovná s těmi příšernými náklady zničením a ztrátou životů já myslím že se to porovnat vůbec nedá. Vidíte aspoň něco dobrého tady v tom? Ne naprosto nic ... ______ Viděl jsem spousty lidí, pro které zabíjení je běžná věc, nevím jak takové lidi vyrábíme, ale vypadá to že nám nikdy nedojdou.......Musíte mít svou vlastní anestezii, jinak krvácíte s každým kdo krvácí---- ()

• Harry Morgan, který hraje plukovníka Pottera, během rozhovoru odkazuje na filmovou hvězdu Francise X. Bushmana. O roky později se Harry Morgan oženil s Bushmanovou vnučkou. (sator)
  • Clete Roberts, který zde hraje válečného novináře, ve skutečnosti opravdu sloužil jako válečný korespondent ve druhé světové válce a v Koreji. (sator)
  • Hercům byl rozdán dotazník a oni napsali vlastní odpovědi na otázky. Některé z odpovědí byly improvizované, protože některé otázky redaktora (Clete Roberts) nebyly ve scénáři a herci je tak nečekali. (sator)