S príchodom jari dostane Klinger z domova list od snúbenice Laverne, že by si ho chcela vziať. Otec Mulcahy s Radarovou pomocou zariadi svadbu prostredníctvom krátkovlnného vysielača. Hawkeye má problém - vďačný pacient sa mu ustavične usiluje pomáhať a chce zneškodniť každého, kto by lekárovi ublížil čo i len slovíčkom. A na Radara prišla jar - zaľúbil sa. (TV Markíza)

Jara.Cimrman.jr

"To tedy bude hlášení. Úchyl má svatbu s rádiem, kočka žije v nemocnici a tenhle idiot porušuje subordinaci, jak otevře klapačku." Mám dojem, že tohle hlášení vůbec nebude, protože desátník Lyle umí skvěle točit s debilními doktory. Jinak mě tedy Klingerova svatba moc nebavila, ale ukojení Radara mi to dost vynahradilo. ()

sator

To žvanění mi jde na nervy. Až budu mit chvilku vyndám ti je Franku...  Klinger šaty jak z Větrné hůrky...😀 ... Řekni strejdovi Trapperovi a tetě Hawkeye... divné je ta linie vojáka z kočkou která vyšuměla kamsi do ztracena... ()

• Film „First Born of Godzilla“, který se v této epizodě promítal, je fiktivní. (sator)