Kapitán Kaplan je poslaný domov, ale sužuje ho utkvelá predstava, že sa mu na ceste domov niečo stane. Rozhodne sa ísť na letisko sám jeepom, má nehodu a skončí na operačnej sále. Do tábora prichádza skupina zabávačov Jackieho Flasha a na pár dní sa „premieša“ s osadenstvom. (TV Markíza)

godal

Geniální závěr první řady a jsem rád,že se nakonec dohodli pokračovat.Asi to kvůli rozporům nebylo jednoduché...Ale ty hlášky prostě zlidověly a i dabing se s tím popral..Mám syna-a je to chlapec.No a jako bonbónek vrácení vtípků od majstra Franka Burnese-to se neomrzí nikdy,když Hawkeye pouští sprchu... Mmch-kdo mi dokáže vyvrátit,že řidič Jeepu,který má odvézt zubaře domů není Samuel L. Jackson,tomu dám pětikorunu.Na 99% si myslím,že je to on,i když v titulcích je jako řidič nějaký Stanley Clay.Ten ale mohl řídit sanitku.Datum narození Jacksona souhlasí s tím,že by mohl mít po dvacítce a tohle byla jeho rolička na cestě ke slávě. ()

Jara.Cimrman.jr

"Můj syn je chlapec?" Tak se nám Henry zbavil porodních bolestí a já musím s potěšením konstatovat, že Frank v sobě objevil smysl pro poťouchlosti. Zejména ta sprcha by zpřevodována skutečně brilantně. A taky mě pobavil kapitán Kaplan, který dokázal dávno známou pravdu, že myšlenka tvoří život. A já teď právě myslím na to, že při příští grilovačce by mi mohly zazpívat sestry Millerovy a Radar by k tomu mohl přidat své skvělé bubenické sólo. Vím, že se to stane, ale asi to budou nějací plagiátoři. ()

• Komik (Joey Forman) říká, že jeho manželka je hezká jako Joe DiMaggio. Joe byl americký baseballový hráč italského původu. (sator)
  • Když těžce nemocný pacient, kterého Trapper (Wayne Rogers) operoval, umírá, ale náhle se pohne, anesteziolog John (John Orchard) si rychle nasadí stetoskop a popadne pacienta za paži, několik sekund poslouchá a říká: „Krevní tlak je stále nízký, ale je to lepší.“ Stetoskopem se ale poslouchá puls. Na změření tlaku by potřeboval tlakoměr. (sator)
  • Scéna, kdy Radar (Gary Burghoff) hraje na bubny s hudební skupinou, ukazuje bubenické nadání Garyho Burghoffa. Byl to Burghoffův nápad, aby v této epizodě zabubnoval, stejně jako vzdát poctu svému bubenickému idolu Geneu Krupovi, který mu dovolil hrát na jeho bubny. (sator)