Séria krádeží v tábore urobí z Hawkeyeho detektíva, tým sa ale stane hlavne z núdze, pretože je hlavným podozrivým. Nakoniec odhalí vinníka – je ním Ho John, ktorý stále neodišiel do USA a potrebuje peniaze na podplatenie stráží, aby sa dostal ku svojej rodine zo severu. (TV Markíza)

Jara.Cimrman.jr

"Nenávidíte mě tolik, že byste mě chtěli přeložit k jiné jednotce. Nejlépe nepřátelské." Hawkeye už měl lepší převleky než za Sherlocka, ztráta jeho přátel mi připadala poněkud nevěrohodná a tak se tentokrát musel o zábavu postarat sám náčelník. Henry byl zkrátka okouzlující a já bych moc chtěl umět své milence předat jako dárek naviják a nebýt přitom pověšen za koule místo lustru, jak se mi to občas stává. ()

drackula

"Ho-Jon, the elixir of life! Drinks for me and my men, and water for our horses!" Túto epizódu mal ťahať Hawkeye, ale top moment mal na starosti Henry a jeho romantické odovzdanie nového navijaku. Možno prvé kvalitatívne zakolísanie, ale nič závažné. Disney plus ()

• Když Margaret (Loretta Swit) zavolá generála Barkera (Sorrell Booke), poruší řetězec vojenské subordinace. V ošetřovatelském sboru nemá žádnou velitelskou pravomoc s výjimkou ošetřovatelského personálu. V 50. letech ji převyšoval i ten nejmladší důstojník v hodnosti podporučíka. (sator)
  • Když Henry (McLean Stevenson) předává sestře krabici s navijákem, ukáže se, že krabice je prázdná. Přitom naviják váží alespoň čtvrt kila. Je nepravděpodobné, že by Henry necítil, že krabice je prázdná. (pjotri)