Reklama

Reklama

Troop Zero

Trailer

Obsahy(1)

V sedemdesiatych rokoch 20. storočia, v americkej Georgii, malé dievča (Mckenna Grace) sníva o živote vo vesmíre. Šancu splniť si sen jej ponúkne národná súťaž o nahovorenie vesmírneho odkazu organizovaného NASA. K projektu sa snaží poskladať partiu detí, s ktorými nadviaže neobvyklé priateľstvá. (Arsenal83)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (7)

Arsenal83 

všetky recenzie užívateľa

Film v podstate vyslovene pre deti a nič väčšie ako klasické amatérskejšie detské výkony neponúka. Celý film v podstate prepláva na jednom vesmírnom projekte, do ktorého sa deti prihlásili, zobrazuje detské kamarátstva, no pritom neváha prejsť aj za čiaru, napríklad zobrazením detí úmyselne pocikávajúcich sa pred dospelákmi (tu vraj malo byť posolstvo o držaní partie), či výrokov z detských úst, že David Bowie je pravý Boh... Málo zaujímavé a málo vtipné. ()

xxmurphyxx 

všetky recenzie užívateľa

Škoda, chcel som ísť aspoň na tri, cítiť tam, že bol robený s láskou ale jednoducho ma nudil, nedokázal zo mňa vytiahnuť hlbšie emócie a humor tu bol úplne mimo, aspoň mňa minul úplne. Je to síce ďalší z filmov, ktorý ukazuje, že byť iný je in. Že byť teplý, pochcánek alebo jednoducho len čierny je fajn. Našťastie to film vie podať veľmi fajn, nenútením spôsobom za čo si ma získal. A získala si ma malá Mckenna Grace, ktorá je naozaj talent. Ale to žiaľ na vyššie hodnotenie nestačí. Pokiaľ má ale niekto depky, myslím, že tento film mu ich dokáže aspoň zmierniť. ()

Reklama

Marze 

všetky recenzie užívateľa

Zabavny a pravdivy film dotykajici se srdce o holcickach, ktere se snazi byt hrde odlisne. Chvileni se dotyka srdce,ale zaroven bez premiry cukru. Mozna je trochu tezsi se napojit na postavy a pro nektere dospele muze byt sledovani vycerpavajici. ()

Jaro_slav 

všetky recenzie užívateľa

Někdy ke spokojenosti stačí, když film, jakkoliv scénáristicky nepravděpodobnej, je dobře obsazenej, hravej a milej — a obsahuje Bowieho songy. ()

Johnny.ARN odpad!

všetky recenzie užívateľa

Cigani, buzeranti, deti, zlý scenár a trápny pocit v jednom filme. No to ma teda pojeb. Amazon začína prerážať dno ešte viac jak Netflix. ODPAD! ()

Galéria (4)

Reklama

Reklama