9 Months with Courteney Cox

všetky plagáty

Tento dokumentárny seriál sleduje rôzne páry a jednotlivcov počas dramatických, vzrušujúcich a predovšetkým emocionálnych deviatich mesiacov tehotenstva. Seriál produkovala Courteney Cox, ktorá zdieľa svoje vlastné problémy, ktoré zažila počas tehotenstva. Čakajú na vás intímne a šokujúce zábery, ktoré zachytávajú reálnym spôsobom všetky vrcholy, pády a nečakané zvraty príbehu života - ešte pred jeho zrodením. (Arsenal83)

Arsenal83 odpad!

Čo sa zdalo zaujímavým nápadom, ktorý pomôže ženám, sa pri libtardskom frontálnom útoku stalo fraškou, pri ktorej si nejeden triezvo mysliaci jedinec odpľuvne alebo ho popadne nevoľnosť, oveľa väčšia než u tých predstavovaných tehuliek. V nedávno odvysielanej časti sa nám predstavil príbeh, ktorý vraj predstavuje progres, čo je v skutočnosti regresom. Predstavili nám muža, ktorý je biologicky žena, ktorá si nechala chirurgicky odstrániť prsníky. Tento "muž" má za partnerku "ženu", ktorá bola predtým mužom a nechala si chirurgicky prišiť nové prsníky. Kojiť síce nemôže, lebo kozu ti prišijú, ale nie už systém, napriek tomu sa pred kamerami tvári akože kojí a je krásnym mužom - matkou. A čo ich dieťa? To je krásne regresívne bezpohlavné. Vraj sa deti rodia bez toho, že o tom sa rozhodne neskôr. A čo na to pani Cox, inak sympaťáčka? Že vraj existujú rôzne existencie a že je vraj úplne jedno, kto je kým, že nakoniec sme aj tak rodina. Lenže ak je rodinou už naozaj čokoľvek, potom už rodinou nie je vôbec nič. ()