Tři zámožné ženy, mimo jiné i matka s dcerou, propadnou svodům podmanivého muže v kolumbijském kávovém trojúhelníku. (Netflix)

ARI50

Fabrizio podepsal smlouvu s ďáblem, Hold neodolal krásným ženám, hodně dobrý seriál, který skončil rychlým koncem, chtělo by to dvojku na hlubší rozbor. Kávové plantáže bohaté manželky, neúprosný souboj lásky a moci, telenovela u které jsem se bavil, napětí, akce a láska, lži hodně povedené. ()

George8

Shlédl jsem to za 2 dny a musím říci, že se mně to moc líbilo. Velmi dobrý příběh plný zvratů, což mám rád nejradši. Casting herců taky nebyl vůbec špatný, velmi zajímavé postavy a hlavně to prostředí. Touhle cestou bych chtěl poděkovat NETFLIXU ! Kdyby se tvůrci rozhodli pro pokračování, nebyl bych vůbec proti. :-)))) ()

• Milostné scény v upoutávkách vyhodnotila platforma YouTube jako nevhodné. Kvůli erotickému obsahu tak byla většina propagačních materiálů na této síti cenzurována. (fiLLthe3DD)
  • Produkce chtěla do role Fabrizia původně obsadit rodilého Mexičana. Nakonec roli získal peruánský herec Jason Day. (fiLLthe3DD)
  • Každou z epizod si během premiérového uvedení naladilo více než milion diváků. (fiLLthe3DD)