Ples s princeznou

(TV film)
  • Česko Ples s princeznou (viac)

Princezná Carly (Natalie Hall) sa rozhodla vziať si rok voľna od kráľovských povinností a prijať miesto v malom rodinnom lyžiarskom rezorte v Skalnatých horách. Nikto nevie, že Carly pochádza z urodzeného rodu. Ale keď sa členovia jej rodiny nečakane objavujú na mieste, kde pracuje, jej dva svety sa nepríjemne stretnú. V horšej chvíli sa to nemohlo stať. Carly práve chystá zimný ples spoločne s príťažlivým bratom majiteľa rezortu Jessem (Chris McNally) a poriadne to medzi nimi iskrí. Rodinný podnik má navyše vážne finančné problémy a jeho budúcnosť je v ohrození. Pomohlo by, keby bol ples charitatívny? Lenže ako prilákať celebrity? Škoda, že nie je po ruke žiadna princezná, ktorá by prepožičala plesu potrebný lesk a punc... Carly sa ocitá v pasci zovretá medzi svojimi kráľovskými povinnosťami a rozkvitajúcou láskou s Jessem. Bude si musieť vybrať, ktorý život je pre ňu ten pravý. (TV Markíza)

Marze

Kanadská herečka Natalie Hall se narodila 21.ledna což je den, kdy ve znamení horoskopu končí zemní Kozoroh a začíná vzdušný bláznivý vodnář, který nevydrží minutu někde na místě. Film se nese v takovém telenovelovém neškodném duchu. Ve filmu vystupují tak úhlední lidé neřešící své materiální problémy až jsem si říkal jestli nejsou nafukovací ze sexshopu. ()

papilon395

Patřím k těm, kteří se na přelomu roku odmítají dívat na okoukané pohádky a místo toho hledají v televizním programu nové filmy z kategorie "vánoční romance".Tenhle navíc patří do v USA oblíbené podkategorie "malé evropské království". Film splnil moje očekávání pro chvíle oddechu. Oproti jiným podobným musím vyzvednout sympatickou a pohlednou ústřední dvojici, krásné přírodní scenérie a vkusnou vánoční výzdobu. ()

kingik

Příklad zapadlého tv filmu, kdy se do hlavní role naverbuje atraktivní a relativně známá herečka, ovšem ve skutečnosti nikomu příliš nezáleží na výsledku. Nedovedu si vysvětlit, že se zde zjevuje zrovna Natalie Hall, která už má zkušenosti s kvalitními produkcemi, patrně se nedostatečně vyholila a neroztáhla při přijímacím pohovoru dostatečně nohy, takže špatnou shodou okolností nakonec zaparkovala v produkční stáji Hallmarku, která si může maximálně dovolit špatného režiséra Allana Harmona, který disponuje romantickým cítěním. Romantika v podobě zasněženého horského svahu je určitě příjemná a v kombinaci oku lahodícím horským resortem Snowden Peak se divák může 80 minut kochat stereotypními záběry na tu malebně poutní oblast, v níž se ze scenáristického hlediska nepřihodí nic extra překvapivého a novátorského. Aby Natalie Hall za skromnou gáži nezmrzla, nýbrž příslušně zvlhla, dělá jí doprovod Chris McNally, který vrhá romanticky zvrhlé pohledy a kutá jí do kalhotek. Z chystaného výročního plesu, kolem jehož organizace se v podstatě točí celý děj filmu, mnoho divák neuzří a celý ples je pojat hodně skromně a smrskne se jen na pár bezvýznamných minut. I taneční choreografie je pojata dost úsporně. Film celkově nehýří bohatou a pestrou scénou. Hudební tóniny určitě nezruinují ušní bubínky svou skladatelskou nápaditostí, ovšem ta jednoduchost k výslednému celku pasovala. Dialogově to má vytyčený směr, kdy je v popředí předvídatelnost a značná naivita. Ústřední pár nebyl z těch nejhorších a o sympatické tendence občas i usiloval, romantické bujení zabalené do zimní vánoční atmosféry bylo zdárně přítomno ve vhodném poměru a film dostal rozumnou stopáž. Ovšem dojem, že účastníci se při natáčení decentně nudili, se odbourat nepodařilo a režisér se navíc vůbec ničím nadprůměrným neblýskl. Uděluji průměrné známky. 5/10 ()

angel74

Tenhle princeznovský televizní film má tak extrémně předvídatelný příběh, že jsem se při jeho sledování málem ukousala nudou. Bohužel nemůžu pochválit ani herecké výkony. Prkenější už snad ani nemohly být. Kdyby tam místo většiny herců postavili voskové figuríny, ušetřili by za honoráře a na výsledku by se nic moc nezměnilo. (20%) ()

Arsenal83

Nebola to až taká tragédia, ako sa očakávalo, princezná celkom pekná, vlastne i ten párik pohľadný a nebolo to zbytočne extra naivné a presladené. Na druhej strane jasne predvídateľná línia. Zoznámia sa, zaľúbia sa, príde problém, ten sa vyrieši, happy end. ()