Cassian sa na Ferrixe snaží uzavrieť svoje záležitosti s priateľmi a rodinou. Netuší, že sa k nemu blíži vojenská jednotka vedená fanatickým agentom, ktorý je posadnutý dodržiavaním zákona a poriadku. Na planéte pristáva aj tajomný muž, ktorý chce Cassiana vyhľadať z úplne iných dôvodov. (Disney+)

handz

Opět celkem nuda,  viděl jsem všechny 3 díly včera a dnes si kromě začátku v Baru v prvním díle a přestřelce ve třetím nic moc nepamatuju. Asi nejlepší herci jsou tu členové "policie" Inspektor "Imf" a "Hlad" na konci se objevuje jeden z dynastie Skarsgardů a dáva tušit, že se konečně něco začne dít. Kulisy jsou místy působivé místy papundeklové, celkově to pro mě svět SW spíše degraduje než rozšiřuje. Tyhle "malé příběhy" ukazující životy běžných lidí v galaxii tak nějak odstraňují to kouzlo, některé věci je lepší nechat v náznacích. ()

Aurus odpad!

0,5/10. Už dlouho sem nerecenzoval epizody seriálů ale tady mě to prostě donutilo. Od Andoru jsem nic nečekal. Nejprve jsem si myslel že se to podle názvu bude odehrávat na měsíci Andor z Epizody šest ale nakonec jsem zjistil že jde o nějakého týpka a tak sem si prostě řekl aha ok. A potom sem se dozvěděl že seriál má být temnější ale pořád jsem žádné očekávání neměl. A pustil sem si první epizodu a to byla taková nuda. Akce tam byla snad jen na minutu a zbytek jen chození a povídání. Za mě první epizoda 1/10. A od druhé jsem očekával zlepšení ale to sem nedostal. Za mě zatím nejhorší Star Wars seriál. Za mě je zatím příběh totálně nezajímavý, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba ujde, akce docela ujde, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu ujde. Za mě zatím sklamání. ()

tomik99

Ještě o kousek pomalejší než minulá epizoda. A půlhodinka je opravdu málo na budování nějaké větší atmosféry. Na druhou stranu všechno důležité bylo řečeno i rozehráno v epizodě první, tato mi přišla malinko dopočtu. Čekal jsem rozsáhlejší vyšetřování ze strany společnosti, ale na Andora přišli moc rychle a moc snadno. Na seriál, který si dává až příliš záležet na postupném budování, až moc okatě. ()

Sany33

Príbeh: Cassian čaká na neznámeho kupca aby ho vykúpil z tejto planéty. To ešte nevie že hromada morských strážcov si na neho už brúsi blastery a už dokonca aj vedia presne koho majú hľadať. Prevedenie: Zaujímavé je ako sa dá za 40 minút príbehu vôbec nikam neposunúť. Asi za to môže to úžasné tempo a hra na artovú scifi ale ja to celkom nežeriem. Do toho tie dramatické feedbacky aby si divák uvedomil prečo Kassa nenávidí Impérium už od mala. Veľmi ma na druhej strane potešila prítomnosť Stellana Skarsgårda ktorý tomu určite dodá nijakú tú energiu. Už z prvých pár minút na plátne je z neho cítiť, že to bude epické. 59% ()

Wyrdas

Začal jsem držet palce subinspektorovi. Jeho zapálenost pro spravedlnost, právo a pořádek je obdivuhodná. Při proslovu k mužstvu mi ho bylo trošku líto, ale o to víc mu teď fandím. Zároveň bylo úžasné vidět jeho rozhovor s tím silnějším podřízeným, se kterým si notoval o správnosti a důležitosti chystané akce. Celkově trošku ztrácím dojem, že jsem ve světě SW, ale ta pochmurná atmosféra má stále správný šmrnc. Rozhoduji se mezi třemi až čtyřmi hvězdičkami a s ohledem na předchozí mírné podhodnocení se teď zas přikloním k té vyšší variantě. Mimochodem, co se týká hlavního hrdiny... stále víc mi přijde jako prachsprostý zmrdeček. ()

• Fest byla planeta nacházející se v sektoru Atrivis v teritoriích Vnějšího okraje (okrajová část Galaxie, většinou neprobádána, nebyla pod plnou imperiální správou). Poprvé byla zmíněn v knize „Star Wars: Rogue One: The Ultimate Visual Guide“. (Veskoslav)