Reklama

Reklama

Největší esa mafie - Série 1 (2012) (séria)


Joseph Valachi (S01E10)

(epizóda)
Dokumentárny / Krimi
Veľká Británia, 2012, 45 min

Obsahy(1)

Každý člen mafie prisahá, že nikdy neprezradí nič o tejto organizácii. Ktokoľvek, kto by niečo prezradil, bude mafiou odsúdený na smrť. Toto je príbeh jedného muža, ktorý tento zákon porušil. Muža, ktorého sa chcela mafia zbaviť. Nemal čo stratiť, a preto sa rozhodol záchranu hľadať v moci zákona a prezradiť všetko, čo vedel. Jeho obsiahla výpoveď sa stala senzáciou, jeho spomienky boli vydané ako kniha, stali sa bestsellerom a boli sfilmované. A čo je najdôležitejšie, tieto informácie pomohli ruke zákona účinne bojovať proti kedysi tajuplnej a nepolapiteľnej organizácii... (rasistik)

(viac)

Recenzie (2)

risker

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Zrádce. Než byl odsouzen za drogový delikt k 20 letům ve vězení pracoval pro klan rodiny Genovese. Za zabití spoluvězně byl poté odsouzen k trestu smrti proto se rozhodl spolupracovat s policií výměnou za nižší trest. Detailně popsal strukturu mafie, její praktiky, rituály a zákony. Zemřel v texaské věznici na infarkt bylo mu 66 let. ()

Marze 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

O psychopatickém gangsterovi milujícímu násilí. "někdo si myslel, že je to jehněčí stehno, ale bylo to Katzovo potetované stehno. Zabalili ho do řeznického papíru a strčili do kontejneru na odpadový tuk za tržnicí" ()

Reklama

Galéria (6)

Zaujímavosti (1)

Reklama

Reklama