White Snake

• Čína Bai she: Yuan qi (viac)

Hadí démonka Xiao Bai disponující magickou silou se pokouší zastavit mocichtivého taoistu, který konzumuje hadí duše, aby neustále zvětšoval svou moc. Její mise má bohužel za následek ztrátu paměti. V malé vesničce lovců hadů ji nachází mladík A-Xuen a rozhodne se, že dívce pomůže získat zpět její vzpomínky a tím i její identitu. Netrvá dlouho a oba se do sebe zamilují. Každopádně tajemná dívka si postupně uvědomuje, že patří mezi hadí démony, jejichž soužití s lidmi je nemožné. A-Xuen však neztrácí naději a hledá způsob, jakým by jejich láska mohla fungovat, zatímco Xiao Bai musí dokončit svůj úkol. (P.V)

J.Mayen

Já už jsem asi na pohádky starej, i když tohle pohádka přes všechny ty vraždy asi byla sotva. Nicméně příběh jsem snad ani nechtěl pochopit, stopáž byla přepálená takže by udělal i mrtvýho, jediný co bych hodnotil pozitivně bylo digitální animační zpracování. Ale jelikož je to opravdu o hovně, Tak bych nejraději hodnotil odpadem. Ale to by za mě hodnotili emoce, kvůli zbytečné ztrátě 2 hod. Já jsem opravdu tak nadšený nebyl, jak evidentne ostatni podle hodnoceni, Které naprosto neodpovídá. ()

Jeoffrey

Po vizuální stránce moc hezký film, příběhově trošku slabší a až příliš předvídatelný. Mělo to i jisté kouzlo, ale rozhodně mě to neokouzlilo tak, jak bych si přál a tak si říkám, že takových 7/10 je adekvátní. Samotný závěr mě trošku zklamal a zanechal s jedinou myšlenkou "Proč sakra čekala tak dlouho?". Ale ano, zajímavé a pěkné... ()

chelseaman22

Číňané dokazují, že vyjma corona viru dokáží světu prospět i něčím jiným, co nevyvolává nutkavou představu zemřít. Bravurní vizuál doplácí na fádní zápletku, která se nechce postavit do kontroverze, což jí však zcela zásadním způsobem ubírá na atraktivitě. 68 % Celosvětový příjem k 14. 2. 2020: $61,631,776, což je 5,38 násobek rozpočtu ()

Maniik88

Ďalšia prekrásne animovaná Čínska rozprávka. Lenže ako ďalšie 2-3 čo som v poslednom čase videl, je pre Európskeho diváka, ako to povedať, ťažšie stráviteľná. Východ má proste iné myšlienkové pochody a iné legendy a ak ich podáva východne, čo je samozrejme ok, ak je cieľový divák domáci, tak je to pre nás trochu divné. Celý čas som bol celkom spokojný, bolo to pekné, prehľadné, emocionálne, súboje dobré, no akosi som nepochopil záver a hlavne úplny koniec. Sestra zomrela, či nie, vycuclo ju to, či nie? Ja neviem. Ale som rád, že vzniká čosi pekného aj na východe. ()

• V závěrečných titulcích je k vidění mezititulková filmová scéna. (Rominator)