Čo robíme v temnotách - Série 3

(séria)
USA, 2021, 3 h 56 min (Minutáž: 22–26 min)

Komediální seriál Co děláme v temnotách přináší zábavný pohled do každodenního (nebo spíše každonočního) života čtyř upírů, žijících pospolu už stovky let. Ve třetí řadě poznají novou úroveň moci a setkají se s upírem, z něhož vzešli všichni ostatní krvesajové, dále se svůdnou sirénou, chrliči, vlkodlačím fotbalem, kasiny v Atlantic City, kulty wellness center, bývalými přítelkyněmi, posilovnami a celou řadou nadpřirozených jevů. (HBO Europe)

*CARNIFEX*

Toto je naozaj vydarená záležitosť, pričom ako hororová satira je “W.w.d.i.t.S.” asi to najlepšie čo doposiaľ bolo spracované. Trochu ma mrzí, že sa postupne vytráca krv či iné prvky v rámci žánru a kladie sa väčší dôraz na suchý humor (ktorý mne osobne sedí), no predsa len, nemalo by sa zabúdať nato, že ide aj o horor, nie len komédiu. Každopádne, opäť lepší priemer .. ()

M.i.k.e

třetí série udržela laťku stejně vysoko jako série předchozí a to je dobře.Co víc dokonce dokázala nabídnout i epizodu u které sem se smál jako už dlouho u ničeho a ke konci i poměrně slušně překvapivý zvrat,který sem u podobného seriálu moc nečekal.Ústřední čtveřice jsou stále tupá sebestředná hovádka a sem celkem zvědavý,kam to vzhledem ke konci chtějí tvůrci směřovat...70% ()

Malarkey

I třetí série nezklamala. Vlastně se jedná o jediný vysloveně zábavný seriál současnosti. Skoro mě to až děsí, když si to uvědomím. Na závěr tvůrci přidali i lehký šok, který mě taktéž docela slušně pobavil. Takže uvidíme, co bude dál a doufám, že čtvrtá série na sebe nenechá dlouho čekat. ()

dubinak

3. série má v podstatě stejný problém jako série druhá, kde bylo taky občas znát, že je některá epizoda slabší než druhá, nicméně je to opět suma sumárum bez zklamání a vždycky mně hrozně štve, že ta řada skončí strašně rychle. Humor možná občas lehce polevuje, ale tvůrci se znovu snaží zalepovat hlušší místa novými epizodními postavami, takže diverzita a barvitost jednotlivých dílů tomu dodává šmrnc. Nevím, jestli je to zase úplně na pět, ale asi si nechám rezervu pro případ dalších nových řad. ()

jedna_vrana

Ani tretia séria nesklamala. Týchto upírov musíte milovať! Len musíte prestať všetko okolo seba brať príliš vážne. Časť, v ktorej László prehltol píšťalku ma naozaj pobavila. Autori majú neuveriteľne bujnú fantáziu a neviem si predstaviť, aké sny sa im snívajú, keďže dokážu vo svojich dielach neustále držať tempo, myšlienku a čierny humor. Odporúčanie: pozerať zásadne v pôvodnom znení, lebo vám ujde pár skečov a slovných hračiek, ktoré titulky neobsiahnu. ()