Feedback

Měl to být večer jako každý jiný. Místní rádiová hvězda se chystala začít svojí show jako obvykle. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo dnes stát něco neobvyklého. Jenže do studia vtrhala násilnická, maskovaná dvojice, která si začala klást požadavky. (topr harley)

ALIENka_

To jsem si zase jednou chtěla udělat pěknej večer s filmem... A jak to dopadlo? Večer byl ještě horší než předtím. No a úplně nejhorší je, že to mohlo bejt o tolik lepší. Tak to vezmeme popořadě. Herci. Proboha, koho to tam dali? Však to je naprosto příšerný obsazení. Ty tři výtržníci (nebo jak je mám sakra nazvat) podali tak děsný herecký výkony, že jsem myslela, že to vypnu, protože to se fakt nedalo. Hlavně Claire a táta Lucy - no to fakt nešlo. Ani jeden z tý trojky se nedá brát vážně, vždyť se všichni chovají jako naprostý idioti. Za prvý, jak se do prdele dostali do toho studia s takovým náčiním? Absolutně nedává smysl. Proč by si brali kladivo?? Lepší vzít malý pistole, co se dají aspoň schovat ne? A jejich organizace - ježiš marjá děcka ve školce by ten plán vymyslely líp! Rozbíjení hlav, střílení a další masakry tam sice jsou, ale nedávají filmu vůbec nic. Nebyla jsem ani v šoku ani nijak napjatá. A Jarvis - ten hlavní, co hostuje ten pořad, je takovej debil, to jsem neviděla. On nechá zabít svýho pomocníka, protože ho prej nezabijou nebo co. Tak je slepej nebo blbej?? Doslova pár minut předtím zabili jeho kámoše?? A když zavolal o pomoc, proč to položil? Proč? A kde jsou všichni v tom baráku sakra? To příhodně zmizeli zrovna v době přepadení? Hlavně, že se na konci, jako zázrakem ty policajti objeví. A ten finální akt, kdy je všechny zabije, je úplná komedie. Tam chodí s kladivem jak nějakej Rambo. ( ՞ਊ՞) Chcete thriller o tom, jak znásilnění dokáže lidem zničit život a celebrity se dokážou dostat úplně ze všeho? Pak nekoukejte na tenhle film. Protože tvůrci tenhle nápad vyhodili z okna. Hodnocení: udělejte si hezkej večer a pusťte si něco jinýho/10 ()

Asia_Power

Ríšu Brzdu mám ráda, role padouchů mu sedí a Ivanku žeru už od Faunova labyrintu, takže to musí být super, ne? Ani ne. V první řadě mě neskutečně sral ten lilipután, co byl obrovskej frajer s demoliční palicí, ale v reálu to byl neschopnej kokot, co neochránil svou holku tehdy (a nechal si nakopat prdel od generaci staršího kostitřase) a úplný hovno umí i v době, kdy se děj filmu odehrává. Je pecka mít vytetovaný tři šestky a další píčoviny, hustou masku a tak dále, ale pokud měříte metr pade, vážíte 50 kg, chyběj vám přední zuby a jste absolutně neschopnej čurák, tak Vás nikdo brát vážně nebude ani když rozkřápnete nějakou tu palici (hrdinsky zezadu, páč jinak na to nemáte). Prostě menšímu z dua chvilku maskovanejch sem tu smrt přála jako nikomu jinýmu. Ríša byl fajn, jenže hrál idiota, takže mu člověk taky moc fandit nemohl. Ivana dostala ke konci z těch dvou vocasů krámy a Marsan sice hrál svou postavu nejlíp, ale jelikož taky hrál pěknýho zmrda, tak tam nebyl sympatickej vlastně vůbec nikdo. Každopádně "ti zlí" sice byli v právu, ale fanděte jim, když se chovaj jak idiot (Ríša) a ultratrapnej čurák (liliput). Gore nějaký bylo, ale většinu času chodilo spíš okolo a dialogy to byly občas takový perly, že bych je radši rozházela sviním. Finální, šukující vyvrcholení a brutální odhulení pravdy mě překvapilo asi tak, jako že češi pijou pivo nebo, že v Africe žijou černoši. Pokud máte ale IQ zdrclýho tvarohu a nedošlo Vám to po cca 20ti minutách, tak možná budete fakt nadšeně čekat, jak to dopadne. Pak je mi Vás líto asi jako dcery Marsana. Ta sice ječela jak když má kukuřici v prdeli, ale byla jediná, kdo mě sral až na konci. ()

ricci.s

Ale áno, Španieli vedia, a tento Feedback patrí rozhodne k tomu lepšiemu, čo tento rok ponúkol. A aj keď to nie je horor, na ktorý sa bude dlho spomínať, ako jednohubka sa odporúčať bez problémov dá. Aj keď už neprináša nič nové - neznámi psychopati v maskách, ktorí chcú iba jedno priznanie, hlavný hrdina zatvorený vo svojom štúdiu, ktorý možno nie je až taký nevinný, nutná konverzačka, ešte nutnejší teror a mučenie, samozrejme vyhrotenie a akcia nesmú chýbať. Že sa všetky postavy (ako to už býva zvykom) chovajú ako idioti je už druhá vec, a nejaké veľké sympatie som si nezískal ku žiadnej z nich, čo je asi najväčší problém. K pritvrdeniu a gore však dôjde, a to je hlavné. Námetom trochu podobný "Bajo la Rosa" ma zaujal o niečo viac. Ale bolo to fajn, trojka veľmi silná. ()

kingik

Pořádně ostré rádiové vlny. Nebývá tak úplně zvykem, aby se namísto hudební složky a informativního mluveného slova z éteru nesl ryk a povyk. To obvyklé noční vysílání hvězdného britského moderátora narušila dvojice maskovaných útočníků. Ten se snaží vyhrocené situaci čelit, ale to ještě ani netuší, že si pro něj přišla do studia jeho dávná minulost. Ta nese označení "hotelový pokoj 221".Nemyslím si, že je tento hororový thriller čistě založen na nějakém šokantnim zvratu. Snadno se dá spočítat průběh dění a kam se celé přepadení bude ubírat. Autenticky působící Eddie Marsan v titulní roli je obklopen doplňující hereckou partou, po níž se sice chce, aby co nejvíce zatížila zvukařovo náčiní svým řevem a rykem, ovšem nutno podotknout, že umí náležitě ztvárnit vyhrocené drama v uzavřeném prostředí, takže Ivana Baquero, Richard Brake a Oliver Coopersmith vzorně plní svoji emocionální křivku. Alana Boden se pak stává královnou řevu na všechny (sexuální) způsoby. Produkčně si celé dění vzal na starost Jaume Collet-Serra a je znát, že je jím film patřičně kvalitně ošetřen, ovšem bez kvalitního režijního uchopení by se to pochopitelně taky neobešlo. Debutant Pedro C.Alonso prokázal, že je mistrem povyku a solidně umí pracovat s postavami a napětím. Výsledkem je účinná psycho(logická) hra, která diváka nešetří. 10/10 ()

JASON_X

Docela velké očekávání, ale tím pádem o to větší zklamání. Nezáživný příběh s absurdní zápletkou a k tomu silně nesympatické herecké obsazení v čele s odpudivým skřetem Marsanem. Dlouho jsem naivně očekával nějaký zlom, nějakou rafinovanou scénáristickou blamáž, která si s divákem pohraje a přichystá mu nějaké nečekané překvapení, ale žádné se nekonalo, pointa je nepřekvapivá, snadno předvídatelná. Banální, až na pár okamžiků vcelku nudná konverzačka oživená jen občasnými křupavými údery demoliční palicí. Končím, nemám čas, mám lepší věci na práci než komentovat filmy, které mě zrovna moc nebavily. ()