Kim Basinger je propuštěna z vězení a chce vést spořádaný život. Ale minulost a bývalý manžel všechno komplikují... Karen McCoy (Kim Basinger) byla právě propuštěna z vězení. Snaží se zapomenout na svou minulost bankovní lupičky, chce se usadit a začít znovu. Dojde však k únosu jejího šestiletého synka a jeho únosce se ji snaží vyděračstvím přesvědčit k úplně poslední bankovní loupeži. Karen se tak ocitá v nelehké situaci a jejím spolupachatelem se stává dychtivý, leč nezkušený Val Kilmer. Ona však zosnuje důkladný plán a nakonec všechny obelstí. (oficiálny text distribútora)

Hapretor

Asi to bude tím, že jsem očekával nudu a nevalné herecké výkony. Ale kupodivu mě tento snímek mile zabavil na hodinu a půl. A to víc než jiné o dost finančně náročnější snímky (Dannyho parťáci, ... ) Ženská, co umí s počítačem zázraky, zvládá instalateřinu, elektroinstalace, sestaví si vlastní autíčko na dálkové ovládání, napíše vlastní matici k dešifrování kódu od sejfu, sváření a zedničina je její hobby, ... k čemu potřebuje chlapa ?! ()

Agatha

Film je díky abnormálně příšernýmu dabingnu opravdu místy až směšný, je úplně jedno zda je to verze v hlavní roli s Petrou Hanžlíkovou nebo Kateřinou Brožovou, je to prašť jak uhoď! Snesitelné je jedině původní znění, pak to působí úplně jinak. Škoda, že se v tomhle filmu na všem tak šetřilo, jinak by to mohlo dopadnout o dost lépe, protože zápletka je originální a herecké obsazení s hudbou je také vynikající. Nemůžu si pomoct, ale časem možná ta 1 * ještě přibyde. A ještě něco - kde vyhrabali toho příšernýho rezavýho kluka? ()

Orlau32

Asi jsem ten film už někdy viděla, protože některé scény mi byly známé. Nemohu říci, že by se jednalo o "trhák", ale rozhodně se na to dívat dalo. KIM BASINGER tam byla výborná a VAL KILMER se tam výborně jako ozdoba hodil (protože jinak tam byla jeho úloha "zanedbatelná"). Závěr se mi líbil, nebyl tak ošuntělý. ()

lennyd

Karen (Kim Basinger) je po šesti letech propuštěna z vězení, kde si odpykávala trest za nepovedenou bankovní loupež. Vězení opouští s předsevzetím, že už bude sekat latinu - tak aby si mohla zpět osvojit svého syna, kterého mezitím vychovává její bývalý manžel se svoji novou ženou. Jenže minulost Karen velmi rychle dostihne, když se ji její bývalý šéf (Terence Stamp) pokusí donutit k návratu k "řemeslu". Aby si vynutil Kareninu poslušnost, unese jejího syna... Russelovi Mulcahymu se podařilo natočit další čistokrevně průměrný film. Neurazí, nenadchne - a pokud máte hodinu a půl volného času, a nemáte do čeho píchnout (třeba cestujete z Prahy do Brna), bude tento film tím ideálním zpestřením cesty. Jakákoliv jiná činnost ale pravděpodobně zábavou tento film převýší. Kim Basinger to tady docela (hodně) sluší (tmavovlasá se mi líbí ještě o chlup víc než blond), a Val Kilmer (zamlada) taky ještě nebyl hvězdou béčkových filmů (navíc zde měl asi o 100 kilo méně, než v jeho posledních trhácích). Docela mne pobavil systém vykrádání banky - vyvolat v bance několikrát falešný poplach, a až se na to policajti "vyprdnou" furt tam jezdit, v poklidu se probourat do hlavního trezoru.. ()

ric

Cčková krimi, bolestivě plná klišé, zbytečných dialogů a řekl bych, že celých zbytečných scén. Snad i průměrný konzument podprůměrných filmů na průměrných TV stanicích musí minimálně zpoloviny dokázat odhadnout vývoj děje v následujích minutách. Hledal jsem pozorně, ale opravdu nic podobající se hereckým výkonům, dobrému filmovému řemeslu či jakékoliv originalitě jsem nenašel. ()

• Natáčelo se v Atlantě (Georgia, USA). (GASTON73)