Filmoví chuligáni z 90. rokov sú späť. Ukecaný Jay (Jason Mewes) a jeho najlepší kamarát Mlčanlivý Bob (Kevin Smith) v súčasnosti vedú starú videopožičovňu, v ktorej tajne pestujú konope. Ich nelegálny biznis však ukončí polícia a oni musia predstúpiť pred súd. Hoci sú spočiatku vďaka triku oslobodení, v dôsledku druhého obvinenia musia sa nechtiac zrieknut autorských práv na mená svojich postáv. Filmové štúdio, ktorému kedysi predali filmové práva na komiksy Bluntman a Chronic, tak môže nakrúcať ďalšie filmy bez nich. Jay a Mlčanlivý Bob sa však tak ľahko nevzdajú. Spoločne sa vydávajú z New Jersey do Los Angeles na výročné stretnutie ich fanúšikov Chronic-Con. Práve tam režisér Kevin Smith nakrúca remake ich filmu. Ak sa im podarí nakrúcanie prekaziť, získajú späť svoje mená. Cestou sa stretávajú nielen so starými kamarátmi z dávnejších čias, ale musia sa postaviť Ku Klux Klanu a čeliť mnohým bizarným ľuďom a situáciám. Napríklad Jay cestou zistí, že je otcom, ale nemôže to vlastnej dcére Milly ani len priznať... (TV JOJ)

B!shop

Tak bohuzel dalsi film, kde Smith jen potvrzuje, ze uz se fakt vycerpal a musi jen dokola vykradat svoje starsi kousky. Problem je, ze novy fanousky tim fakt neziska a ty stary si radsi pujdou pustit neco z jeho rany tvorby. Tohle je takovej podivnej mix wtf momentu, kterej vypada, jak kdyz se Smith s par kamosema zhulil a za vikend natocil neco mezi vzpominanim na svy stary kousky a narazkama na popkulturu, u cehoz se pobavil hlavne on a u toho se stihnul potkat s haldou svejch znamejch kamosu, jejichz ucast tady vetsinou sice nedava moc smysl, ale asi ze stary znamosti mu prisli rict par steku. Herecky vykony jsou tragicky, cely to vypada desne lacine, foru a hlasek tu je sice hromada, ale povedenejch jen par, u zbytku si clovek jen rika wtf a moc to nezachrani ani hlavni dvojka, uz holt nemaj co novyho nabidnout a zaroven fakt zacinaj vypadat jak dvojka tatiku, co si hrajou na pubertaky. Nebejt Smith kdysi jeden z mejch oblibenejch reziseru, asi budu kritictejsi, ale nenudil jsem se a parkrat zasmal, tak tam ty 3* dam. ()

Arsenal83

Vcelku silné, vtipné, aj keď hlúpe ale čakáme tu niečo viac? Podľa mňa to začína super od samého začiatku. Tupe ksichty fungujú, ale scenár je napísaný naozaj ešte lepšie, tie dialógy sa mi zdali dosť humorné. Škoda len, že ten film nejak negraduje, tá stredová časť zaostáva a záver je taký trápnejší. Keby si to udržalo počiatočnú úroveň tak tu máme komédiu možno aj roka. Takto žiaľ len priemer. ()

Frajer42 odpad!

Se slzou v oku vzpomínám na starší díly. Tohle byla opravdu neskutečná ubohost. Naprosto nevtipná zoufalá křeč. Tuším, že jsem se ani jednou nezasmál. Tohle šlo hodně mimo mě a soudě dle hodnocení to šlo mimo všechny. Nejvíc mě sral ten 50 x ohraný pseudo vtip s emoji a mobilem. Film má sice jen 90 minut, ale táhlo se to jak ranní sraní. [10 %] ()

VanTom

Asi i díky nulovému (no, spíše zápornému) očekávání – vzhledem k Smithově současné formě a proto, že se mi jednička příliš nelíbila – jsem překvapivě dost spokojen. Chováním tedy hlavní huliči jakoby vypadli z nějakého "cartoonu", ale jejich přitrouble sprostý (meta)humor se otíral o současný Hollywood a sebemrskačsky ironizoval jak vlastnosti rebootu, tak režisérovu (spláchnutou) kariéru, s níž souvisí i nevysoký počet "cameí" – kamarádů, nikoli hvězd. Křeče byly, ale nijak závažné. Hlavně na mě ale zafungovala serióznější zápletka s otcovstvím a objevenou dcerou. ()

Tosim

Nejhorší je, když se tvůrce MUSÍ vracet ke svým starší kouskům, protože jinak invenci zřejmě pozbyl. Ale jo, zasmál jsem se, ale většina situací působí, kdyby někdo točil JAKO Kevin Smith. Skutečně potěšil jen epilog se Stanem Lee. Nejvyšší čas se podívat na režisérovy začátky, na které jsem zatím zapomínal. 50%. ()

• Když Holden McNeil (Ben Affleck) říká po odchodu Jaye a Boba své dceři: „They gone girl,“ odkazuje tím na stejnojmenný snímek, ve kterém si zahrál hlavní roli – Gone girl (2014). Když dceři poví: „It's just us leaugue,“ opět tím odkazuje na snímek, ve kterém si zahrál hlavní roli, a to Justice League (2017), kde ztvárníl Batmana. (Habansz)
  • Film se natáčel v New Orleans (Louisiana, USA). (ČSFD)