Amber Vickersová je nadšená z toho, že si bere Lukea. A co je ještě lepší, její nastávající tchýně Jill v ní vidí dokonalou dceru, kterou nikdy neměla. Všechno jde jako po másle, dokud nepřijede na návštěvu Sharon Vickersová, matka Amber. Nevkusná, prudérní a umíněná Sharon je pravým opakem Jill. Původně pohodové první setkání příbuzných se rázem promění v konkurenční boj, neboť Sharon a Jill mají zcela rozdílný pohled na život, lásku i manželství. Když se víkendová návštěva začne chýlit ke konci, Sharon vezme záležitosti do vlastních rukou - znemožní Jill, aby unikla z jejího domu, a jednou provždy jí dokáže, že mezi Sharon a její dceru nikdo nevstoupí. (HBO Europe)

BOURQUE

Základná koncepcia je podobná k filmu Psycho In-Law. Tento príbeh je však mierne lepšie natočené a herecky zahrané. Avšak ani v tomto prípade to nedokáže prekonať tie bariéry, ktoré mu stoja v ceste stať sa lepším snímkom. Uvažoval som nad slabou trojkou, ale kvôli príliš jednoduchému a (na rýchlo natočeného) spackaného záveru dávam „dvojku“. Osobné hodnotenie: 66% (**) ()

Marze

Film s šíleným obratem. Jeden z rodičů se stal ústřední postavou tohoto dramatu. Amber je chycena v pasti mezi svou matkou a tou budoucí (tchyní). Nikdo by to asi nechtěl zažít ve skutečnosti. Filmové téma problematické tchyně není nový. Někdy dojde i zrušení svatby. Sharon a Jill mají úplně odlišné názory na život, lásku a manželství. Film od začátku nabízí otázky budou Jill a Sharon schopni spolupracovat přes své rozdílné povahy? Jak moc Sharon přijme Amber? Dají se vůbec Amber a Luke nakonec dohromady? Jedno je nakonec jisté. Těm svobodným divákům dodá snímek ještě méně chuti do manželství. Líbilo se mi pár hlášek jako "nedovedu si představit, že bych s ní trávil čas dobrovolně", nebo "vy tu na párty nejste na výpomoc?Pardon, jak jste tu tak stála..." ()

Cinematrix

Dvě matky okolo padesátky mají úplně odlišné názory na život a jediné, co mají společného, je chuť si dát na závěr po hubě. Zajímavé je, že se mi to docela líbilo, protože Romy Rosemont byla nesympatická kráva, která v životě nic nedokázala a bránila ve štěstí i vlastní dceři, až jsem jí přál jen to nejhorší. Bohužel její protivnice byla jen taková vyschlá lodyha, která by měla šanci, jedině kdyby ji sundala víkem od kanálu, kdyby ovšem něco takového dokázala uzvednout. Tak na to tak čučim a čučim a ve výsledku jsem byl docela mile překvapen. ()

Morholt

Šílená matka vs. nastávající tchyně. Takové nic proti ničemu inspirované Kingovou Misery. Občas to celé působí úsměvným dojmem, což platí především pro charakter záporačky, která je obskurně zlá mrcha, ale v tomto případě to vlastně není na škodu. Z kanadské televizní produkce už vypadly mnohem větší bláboly. Neurážející průměr. 50% ()

oveckaoa

Dcera zavolá matce, že si našla kluka a bude se vdávat a ať ji navštíví. Tak tam matka dojede a nelíbí se jí matka dceřiného přítele tak se rozhodne jí zbavit jelikož ona jediná má právo na svou dceru (něco takového zhruba). Na kanadský televizní film se to dá kdysi dávno běžely na Barrandově podobné thrillery a tohle je podobných kvalit. Hvězda dole za záporačku co vypadá jak Merkelová tak, že pokud se Vám ta politička hnusí asi Vás to tady nepotěší a za závěr, který mohl mít větší koule. ()