Staří známí Drew a Emma na sebe poprvé od střední školy narazí v baru. Přestože mezi nimi okamžitě přeskočí jiskra, oba jsou ve vážném vztahu. Zatímco Drew si právě pořídil dům se svou dlouholetou přítelkyní Claire, Emmin přítel Alex chce studovat v zahraničí. Zdánlivě nezávazné esemesky přerostou v tajné schůzky a příslib něčeho mnohem většího, ale jejich náhodné setkání je přiměje přemýšlet o tom, "co by bylo, kdyby." Zatímco kamarádky Cheri a Alana pomáhají Emmě upřednostnit její vlastní potřeby, Drewův přítel Allan mu poskytuje tolik potřebný nadhled. Drew a Emma společně přemýšlejí, zda je láska, kterou tak dobře znají, lepší než láska, která by mohla být. (Cinemax)

Johnny.ARN odpad!

Kanadská konverzačka, lacná konverzačka o čom? O vzťahoch? O potrebe chcieť stále viac? O tom, že nám nič nestačí? Vážne? Ako keby to nebolo v každej druhej dráme. Ani len ako podmaz k žehleniu. ODPAD! ()

Luciee113

Nevím kam tento film zařadit. Žádné drama se tam nekonalo, extra romantika také ne. Emoce herců nijaké. Žádné pocity jsem z filmu necítila a ani necítím. Prostě jako by nebyl....... Ještě že jsem u něj pracovala, jinak bych byla naštvaná, že mě obral o volný čas. To by pak byla jen jedna * ()