Ve vysoké trávě

• Kanada In the Tall Grass

Těhotná žena a její bratr zaslechnou volání o pomoc. Vydají se za chlapeckým hlasem do travnatého lánu, jen aby zjistili, že možná není cesty zpět. (Netflix)

Accuphose odpad!

Kdybych měl myšlení Homera Simpsona, nastartuju auto a vjedu jako správnej Američan do trávy... Jenže to by bylo neekologický a bylo by po filmu. Kdyby ta tráva byla normální, tak by postavy musely bejt total dementi, naštěstí ta tráva normální není a otevírá nám to prostor pro originální film. Takže zapomeňte na racionálno a otevřete mysl iracionálnu. No ale to si autoři moc nepomohli, protože aby film fungoval, musí to mít nějakou nosnou myšlenku, splňovat kritéria divnofilmu a nebo uspokojit náročné tužby nás úchyláčků. A atmosféra na prvním místě. No netočil to Aronofsky ani žádnej mistr svého řemesla a myslet si, že to utáhnou dialogy, to je jen zbožné přání. Autoři si evidentně nevědí rady, co si s tím nakonec počít a tak to řeší postaru. Po hodině se z toho stane slaboduchá sračka, která popírá samu sebe. Mohlo z toho něco bejt, ale bohužel by to museli dělat úplně jiní lidé. Pokud chcete natočit úchylnej film, musí mít skvělej scénář a naopak postrádat dementní dialogy. Tady je to bohužel naopak. Odpad. ()

DeLonge

No já se několikrát také ocitl ve vysoké trávě. Dokonce byla jednou tak vysoká, že na ní nestačily ani nekonečné papírky. Taxem ji musel zkrotit pauzákem formátu A3. A paxem se taky ztratil. Vlastně se ztratili úplně všichni, co byli v inkriminovanou dobu v mé blízkosti. Bloumal jsem cestou necestou a potkával stále ty stejné lidi dokolečka dokola. Akorát, že pokaždé vypadali jinak. Všude jsem viděl duchy a bubáky. Postavy z minulosti i budoucnosti. Dokonce jsem pokecal i s Elvisem. Dodnes mám na zádech jeho autogram. Vše bylo rozmazané a velmi travnaté. A nebylo to tím, že jsem ztratil kontaktní čočky. No prostě hrůza hrůzoucí. Nakonec jsem se v zájmu své milované obětoval a vrátil se domů. Rozhodně jsem zažil větší horor, než byl tento film. Ale děkuji za hezkou vzpomínku na zlaté časy na Jižáku. Chtě nechtě musím prásknout 3*. Minulosti a vysoké trávě se prostě utéct nedá. ()

bez1

Byl to zvláštní horor. Děj na mě působil trochu jako zmatek. Tráva si dělala, co chtěla a šutr kvalitně zmanipuloval tatínka od rodiny v solidního pošuka. Času stráveného u filmu ale nelituji. Z hereckého obsazení stojí za zmínku Patrik Wilson, kterému role sedla a ten malý chlapec. Zbytek obsazení byl spíš slabší a zapomenutelný. Filmu dávám 50%. ()

Sashmen13

Ok, eee, takže lidi jsou ztracení ve vysoké trávě a skoro dvě hodiny na sebe řvou. Někdo se zákonitě zblázní a vy s ním a pak si všichni sáhnete na kámen. Já osobně radši kukuřici. Horor jak lano z lýka... ()

pájap

Filmy podle Kinga mají kolisavou kvalitu...třeba z nadaneho zaka jsem byl velmi zklamaný..a to byl ten lepší film.....jinak si myslím ze King je stále král...a tenhle příběh????začátek naprosto super...jak málo stačí k natoceni hororu???jde o tu myšlenku.ta bezmoc je hrozná..z hovna hrůza..to umel Hitchcock...to je umění tohle dokázat...dále..střídání času...super...úplně mě to vtahlo...a ten telefon..jooooo.....no a konec????parádní...moooooc libilo...a rada na konec...musíte se naladit tak,ze v tomhle poli je možné cokoliv....pak to všechno zapadá a sedí jak.......na hrnec.. ()

Ajfist

Trochu zmatené i praštěné.Chování postav občas chyběla logika.Námět zajímavý,ale dalo se z toho vytěžit víc a zanést tam trochu logiky. ()

Slavic.guy

Naprosto super, nevšední, originální a zajímavej horor takovej správně psycho ale zároveň ne prvoplánová lekacka, mě to hrozně bavilo nechápu to nízký hodnocení :) ()

Colomba666

Splnilo to mé očekávání, jakožto od filmu z produkce Netflixu. Žádná sláva, ale ani prů*er, tudíž jsem relativně spoko. Předlohou tomuto filmu byla jedna povídka ze sbírky "Na plný plyn", kterou S.King vydal, tuším že, někdy před 3 lety, pokud by byl dohlížel i na průběh produkce, asi určitě by celkový film působil více "děsivěji", neboť, přiznejme si to, moc hororu z něj ve finále nesálá. ()

randomgirl_1

Na tuhle kravinu vytáhnutou ze zapadlého kontejneru se spoustou (slušně) trusem na víc, je lepší potom co se na to podíváte zapomenout že jste. Hodně dlouho jsem neviděla větší sračku. ()

Jansuper

No, podobný film jako vivarium, na rozdíl od vivaria tady dokázali udělat skutečně zajímavý zamotaný film, kde jde naším hlavním hrdinům o život a snaží jakkoliv přežít a dělají vše možné aby se z té vysoké trávy dostaly, opět zajímavý a aspoň dobře využitý nápad ten film, lekačky byly asi 3, takový ten nepříjemný děsivý pocit sem párkrát taky zažil, a oproti vivariu aspoň nějaká ta atmoška, kamera přes den byla dobrá ale pak večer byla trochu horší nevěděli sme kolikrát co nám kamera vlastně ukazuje a postavy byly docela simpatický, ale musím uznat že občas tam byly nudné části a nad celým dějem visí několik otázníků, kdo byly ti lidé v těch travnatých maskách co se tam párkrát na pár sekund objevili, jak to celé je s tím kamenem když se dotkli- tak otevřeli bránu do časoprostoru nebo ten dotyčný mohl ovládat to zakleté travnaté pole, co měla znamenat ta scéna jak travnatý lidé odnesli tu těhotnou ženu k tomu kameni a otevřela se ta díra kde byly nějací lidé uvězněni, jak přesně s časovou smyčkou bylo myšleno to že někdo umřel a zase žil, nebo že v poli někdo byl a pak teprv tam přišel, a konec nebyl špatný ale každopádně ten konec je jeden z nejzáhadnějších nevysvětlitelných a zamotaných, ať rozuzlení někdo vysvětlí, ten film měl aspoň ale nějaký propracovaný zajímavý děj a napad dobře využitý s kletbou a mytologií pradávných indiánů a taky aspoň bylo řečeno jak to pole funguje že to co je živé přesouvá a proto nemůže nic utéct, každopádně to už nikdy nechci vidět, zamotané, každého zmátné, občas nudné a strašně zdlouhavé od těch 45 minut se to tak strašně táhne do konce, ()

Little_Sawy

Co ja vím, co si o tom mam myslet. Na skouknutí, se to celkem dá. Síce je to trochu mešuge od kdy film začně, no zaujme a to je hlavné. Na konci bude trochu pocit wtf. ()

Metastazina odpad!

Velká nuda. Trailer navnadil, ale film je docela sr*čka. Neustále se tam jen otravně křičí, běhá v trávě a jelikož jsou postavy uvízlé ve smyčce, tak vlastně ani nevíte, co se pořádně děje. ()

xladik

Fantas nelogicky paskbil ktery ohodnoti nekdo 4 -5 hvezdama aby ukazal ze ma vetsi vnimani nez vsichni ostatni,pritom ma leda uplnou p...u ()

Morb

Posledních pár minut už jsem nedal, protože jsem si byl jistej, že jestli ještě někdo jednou zakřičí, tak mi bouchne hlava. ()