Hororová antológia zložená z viacerých segmentov, ktoré sú medzi sebou vzájomne prepojené. "The Way Out And The Way In". Dvojica previnilcov sa snaží uniknúť pred spravodlivosťou a vyhnúť sa trestu za svoj čin. Ich osud sa však stále zamotáva a postupne zisťujú, že pred svojou minulosťou nemôžu utiecť, a budú kvôli nej brutálne trpieť.
"Siren". Tri mladé dievčatá, ktoré tvoria hudobnú skupinu, sa vybrali na výlet. Počas dlhej cesty nehostinnou púšťou však dostanú defekt a zostanú odrezané od sveta, pretože nemajú potuchy, ako ďaleko je najbližšie mesto, a taktiež nemajú náhradnú pneumatiku. Našťastie sa po dlhom čakaní objaví auto a zhodou náhod sú jeho majitelia veľmi prívetiví. Dievčatá dokonca pozvú do svojho domu, kde im poskytnú plný komfort. Po príjemnej večeri s rodinou, ktorá ich prijala s otvorenou náručou, sa však pobyt mení na najhoršiu nočnú moru.
"The Accident". Lucas cestuje počas noci opustenými cestami a dlhú cestu si kráti telefonátom s priateľkou. Znenazdajky sa však pred jeho autom z tmy vynorí postava a on už nemá šancu zabrzdiť. Dochádza k zrážke a neznáma osoba má na tele mnohopočetné zranenia. Lucas je však ochotný urobiť čokoľvek, aby jej pomohol. Po príchode do blízkeho mesta má šťastie, keď nájde nemocnicu. Problémom je, že v tejto nemocnici sa využívajú naozaj netradičné liečebné metódy.
"Jailbreak". Starší muž prichádza do mesta, aby tu našiel sestru, ktorá sa stratila už pred trinástimi rokmi. Po malej chvíli však zisťuje, že mesto je plné zvláštnych obyvateľov, a nájdenie sestry jeho sestry bude oveľa komplikovanejšie, ako sa spočiatku zdalo. V záverečnej časti prichádza mladá rodina po prvýkrát do svojho nového domu. Plánovaná večera a oslava sa však nekoná, pretože uprostred večera zaklope na dvere neznámy návštevník, ktorý sa do ich domu snaží dostať za každú cenu. Rodina tak musí čeliť obrovskému nebezpečenstvu hneď po príchode. (Marceloo)

stration

Výborně natočené příběhy, které jsou nejenom dobře natočené, ale i dobře vymyšlené. Celou stopáž nemáte čas se ani jít vyčůrat a jenom se těšíte, jak vás následující minuty překvapí, potěší a zmasakrují. Triky jsou tak akorát, gore perfektní a ke všemu vyhrává nadupaná hudba. Opravdu jsem si to hrozně užil a po dlouhaté době mám chuť si tuto pětihubku pustit znovu. Doporučuju všem hororovým nadšencům. Letos toho moc lepšího k vidění vážně nebylo. ()

Bloody13

Po x dlouhých týdnech konečně první letošní vlaštovka. Těžko hledat semknutější hororovou povídkařinu: zdejší segmenty jsou odproštěny od humoru, náznaku erotiky i pro antologie klasické spojující vaty, za to disponují téměř identickou atmosférou, mrazivou hudbou a skoro až těžkou náladou pouštního městečka, jemuž úřaduje samotné Zlo. Každý ze čtyř příběhů má něco do sebe, snad jen ten předposlední působí jaksi navíc, ale to člověka, asi i díky povedeným maskám, napadne až při závěrečných titulcích. Bez těch digitálních srandiček bych se klidně obešel, protože třeba taková operace za použití klasické ruční práce působí mnohem intenzivněji. Každopádně palec nahoru. ()

Morholt

Undergroundová záležitost o zapadákově, do kterého se rozhodně nechcete dostat. Jednotlivé povídky rozdílné kvality (žádná není vyloženě špatná) fungují jak samostatně, tak dohromady, vizuál je víc než slušný a výhrady nemám ani k hercům. Pokud bych měl některý z příběhů vypíchnout, tak by to byl asi závěrečný home invasion, který má všechno, co k dané tématice patří a hodně se mi líbila nemocnice. Solidní práce. 70% ()

Milky.

Asi jeden z nejlepších povídkových underground hororů co jsem viděl. Nejde ani tak o strach jako o naprosté WTF psycho. Navíc perfektní atmosféra, hudba, zvuky (se sluchátky jsem měl často pocit, že se něco děje v u mě v pokoji, což normálně u filmů nemívám)...perfektní bylo vlastně všechno. A k tomu krásně originální Mstiví démoni....nebo jak je nazvat...určitě doporučuju, v některých pasážích jsem ani nedýchal. Možná časem snížím hodnocení, zatím hodinu po shlédnutí dávám 5. ()

heyda

Hororově jeden z nejsilnějších zážitků posledních let, o tom není sporu. Ale co ten příběh??? Totální úlet, nic se ve filmu nevysvětluje a logiku už vůbec nehledejte. Kdyby si dali tvůrci práci s dějem a logičností jednotlivých scén, mohli jsme být svědky hororu, který nemá široko daleko obdody. 60% ()

• Alternatívnym názvom filmu je aj názov Southbound - Highway to Hell. (MikaelSVK)
  • Názov baru, do ktorého vtrhne Danny s brokovnicou, je "Pasca" ("The Trap"). (MikaelSVK)